Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha cégen belül megyek állásint...

Ha cégen belül megyek állásinterjúra egy teljesen másik pozíció miatt akkor hogyan készüljek fel?

Figyelt kérdés

Egy éve dolgozom a cégnél, ami egy 4 csillagos szálloda Angliában és a recepcióról szeretnék átmenni pénzügyre ahol megüresedett egy állás.

Jelentkeztem és be is hívtak interjúra. Előzetes szakmai tapasztalatom nincs pénzügy területén csupán a /magyar/ főiskolán tanultam pár félév erejéig de nem is kérnek tapasztalatot hozzá de nyilván előny lenne.

Úgy érzem a versenyelőnyöm meg van, hiszen a megbízhatóságomról, képességeimről, ambícióimról egy év alatt megbizonyosodhattak és az hogy úgymond hűséges vagyok a céghez szerintem szintén imponáló lehet.

De nem tudom mégsem, milyen kérdésekre számítsak... Miket fognak kérdezni? Úgy értem az egyértelmű miért akarok váltani kérdéseken kívül. Hogyan odázzam el a kérdést a tapasztalat hiányról?

Nagyon szeretném megkapni ezt az állást, már régóta érdekel a pénzügy és ez egy óriási ugródeszka lenne...

Tudnátok tippeket adni?

És még egy fontos kérdés...

van egységes formaruhánk egy kosztüm és szoknya. szerintetek abba kéne mennem?? Vagy formális interjú hacukában ... melyik lenne a jobb benyomás??


2015. máj. 29. 21:03
 1/1 horbeni ***** válasza:

interjús hacuka jobb sztem


Mondd el őszintén, hogy hálás vagy hogy ott dolgozhatsz, szereted a céget és úgy gondolod, hogy eltudnád sajátítani a pénzügyet, mert érdekel, motivál.

A képességeidet ismerik, ezért is mertél jelentkezni, hiszen úgy gondolod, hogy működne a dolog, ami rajtad áll megtennéd hogy hamar betanulj :)

2015. máj. 31. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!