Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Fontos számodra, hogy örömet...

Fontos számodra, hogy örömet okozzon a munkád, vagy elég, ha keresel vele annyi pénzt, amennyiből a szabadidődben azt csinálhatsz, amit szeretsz?

Figyelt kérdés
2015. máj. 30. 12:50
 1/7 anonim ***** válasza:

Most a kereset a legfontosabb, ha nincs jó fizetésem, akkor nincs szabadidőm, és munkán kívüli örömöm sem.


Attól a ponttól kezdve, hogy bent kell lennem egy irodában 8 órát, inkább keressek azért sokat, mint keveset.

2015. máj. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én sem úgy gondoltam, hogy szegényen és boldogan, hanem hogy keressek eleget ÉS élvezzem a munkahelyem. Ebből jelenleg az első úgy ahogy még működik, de a második végképp nem. Halálra unom ott magam, mégis muszáj ott lenni. Mi a fenéért annyira ördögtől való gondolat a magyar munkáltatók szemében az otthonról való távmunka? Ha viszont szólok, hogy semmi dolgom, akkor agyatlan adminisztrációs feladatokat sóznak rám, amit utálok.
2015. máj. 30. 13:09
 3/7 anonim ***** válasza:
70%
Utóbbi, Melóhelyre melózni járok be fizetésért és nem azért, hogy élvezzem. Ezáltal elvárom, hogy a bent töltött időmet megfizessék, és munkaidő eltelte után ne halljak róluk semmit!
2015. máj. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem a bent töltött időt kell megfizetni, hanem azt a munkát, ami annyi jövedelelmet képez a cég részére, hogy a kiadásokon felül profit is maradjon a tulajdonosnak.
2015. máj. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem az a pénz, ami minimum elég az 500 ezer nettó. Szerintem ennyit hobbiból nem keresnék meg, csak a munkámból a multinál.
2015. máj. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A szabadidőmben is gyakran azt csinálom, ami a munkám, mert szeretem. És meg is fizetik.
2015. máj. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

nekem is fontosabb, hogy örömet okozzon, ne tekintsek rá teherként.

én legalábbis úgy tapasztaltam magamon, hogy egy nem kedvelt, szürke munkakörben még ha jól meg is fizetnek, nincs az a szabadidő, ami elegendő lenne, illetve nehezebb is karriert építeni.


ha valaki megfontolt, és mondjuk szerencsés is, hogy olyan dolgot szeret csinálni, amire építhet, akkor sokkal könnyebben, több kedvvel próbál előre jutni.

2015. jún. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!