Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit jelent számodra az értékte...

Mit jelent számodra az értékteremtő munka? Kinek teremtenél értéket (elsősorban) és hogyan kezdenél hozzá?

Figyelt kérdés
Kort és nemet is légyszi!
2011. febr. 18. 11:18
 1/4 A kérdező kommentje:

A kérdés gyakorlati szempontból érdekelne a

Magyar viszonylatokra alkalmazva, szóval nem elméleti vizionálás érdekel valami amerikai filmből!


Köszi a válaszokat!

2011. febr. 18. 11:19
 2/4 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más az érték. Pl. ha azt nézed, egy énekesnő nem teremt kézzel fogható értéket. De az, hogy összeköti az embereket, közös témát teremt az embereknek a beszélgetéshez és még rengeteg szociális dolgot, akkor szerintem ez érték. De valakinek meg csak az érték, ha előállít egy autót. Ezen kár szerintem filozofálni.
2011. febr. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

De én nem ezt kérdeztem!


Direkt kértem, hogy NE kitalált válaszokkal (hogy például ez meg az) válaszoljatok, hanem a kérdés az, hogy SZÁMODRA mit jelent!! Szóval Személy szerint neked!


Várom a válaszokat!

2011. febr. 19. 10:24
 4/4 anonim ***** válasza:

vmi előállítása, gyártása, termelése.

Építés, felújítás.

Oktatás, gyógyítás és gyermeknevelés.

Elsősorban a családomnak és másodsorban a hazámnak.


http://www.youtube.com/watch?v=apeoRfnEeKY&feature=related

2012. okt. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!