Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A munkahalyeteken titeket is...

A munkahalyeteken titeket is letolnak, minden nap, annak ellenére, hogy precíz, alapos munkát végeztek, és a kollégákkal is korrektek vagytok? Meddig lehet bírni egy olyan helyen, ahol napi szinten letolás van? Ez minden helyen így van?

Figyelt kérdés
2015. jún. 7. 08:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem, ilyen sosem volt.

Szerintem nem normális. Vagy szemetek, és ezért el kell onnan jönnöd, amint lehet, vagy mégsem végzel olyan jó munkát, mint hiszed.

2015. jún. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
12%
Igen. Akármit csinálok, csak a csesztetés megy, most csökkentette a főnök a fizetésem, mert betöltöttem a 25-öt, és megszűnt a járulékkedvezmény. A kollégám ki akar rúgatni, mert szerinte, ha nem lennék, akkor több pénzt kapna. Utálok bejárni, hónapok óta keresek másik munkát, de még semmi.
2015. jún. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
33%

Nem, engem nem szoktak.

Nem gondolod hogy jogosan teszik? Valószínűleg pont ugyanolyan nemtorodom módon végzed a munkád, mint ahogy itt a kategóriát kivalasztottad. Mégis hogy kapcsolódik ez a családi kapcsolatok temkorhoz?

2015. jún. 7. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
25%
Masik munkahelyet kell nezni :( Az nem normalis ha azon a helyen ami gyakorlatilag a masodik otthonod csak negativ elmeny er es emiatt stresszelsz. Persze, tudom, konnyu mondani, hogy fel kell mondani, gondolom Magyarorszagon vagy.
2015. jún. 7. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
79%

Nem, normalis munkahelyen nem elmebeteg a fonok es/vagy nem kizarolag adocsalas, allami tamogatas miatt veszik fel az alkalmazottakat.


Jobb ha tudod, hogy a fizetesedet nem csokkentheti, csak ha csokken a munkaidod is!

2015. jún. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
71%
Én munkahelyemen is volt ilyen őrület tavaly amikor igazgató váltás volt, és ugye az új igazgató elég maximalista és tisztaság mániás. Én munkahelyemen ugye gyártó soron dolgozunk 3 emberre jut egy adott gyártási rész amit közösen csinálunk és akinél épp nincs gyártás vagy olyan jellegű munka megy amire elég 1 ember a 8 órára, addig a másik kettő vagy akinek épp nincs munkája az végzi a csarnokban a napi takarítást, porttörlés, seprés, felmosás vagy amit épp kiadnak. Ugye tavaly ilyenkor a mi gépünk meg másik gép sem ment. Mivel a többi gépre mind volt ember és a gyártást nem ismertem így 1 hétig takarítók voltunk a kollégámmal, jó a pénzünket ugyanúgy megkaptuk érte, és heti 1 alkalom takarítás is jó mert nem nagy munka és nem is szakadunk meg benne, csak ugye tavaly valami látogatók jöttek és előtte a főnökeink főleg a nagyobbak olyan elvárásokkal bombáztak amiket lehetetlen teljesíteni. Előtte pár hónappal külön takarítócég jött hozzánk pár napig súrolták speciális gépekkel a járólapokat és úgy sem lett sokkal szebb, de ezt ugye nem fogta fel az igazgató hogy az szebb akkor lesz ha hív egy burkoló brigádot és új járólapokat rakat le. Tavaly júliusba az egész műszaknak kiadták a takarítást és olyan elvárásokkal hogy ha nem érjük el akkor mindenkit kivágnak. Csoportvezetők, műszakvezetők sem tudtak mit csinálni, ők is tudták hogy jobb nem lesz, végül én állásom kockáztatva képes voltam felmenni az irodába és megmondtam az igazgató szemébe hogy ez nem fog összejönni, és ha nem hiszi el jöjjön le megmutatom neki hogy nem lesz akkora változás súrolás, felmosás után. Le is jött megmutattam neki, sőt mivel úgy sem hitte el így ő maga ragadta meg a felmosót és csinálta ő egy kis szakaszon és mivel az ő saját munkája is ugyanolyan lett int a miénk, akkor látta be ténylegesen hogy nekünk van igazunk. Persze utána sem állt le, de legalább a szívatás mellett kaptunk jobb tisztítószereket, takarítógépet stb.... Aztán szépen lassan leszokott erről hogy lecsesz minket, de ezt a volt igazgatónknak köszönhetjük aki egy másik gyártó csarnokba ment át, és ugye akkor volt valami közös megbeszélésük mivel a másik csarnoknak dolgozunk be így akkor jött rá hogy jobb nem lesz, mert a másik csarnokba mégrosszabb a helyzet pedig ott kimondottan takarítócég takarít már 5 éve minden áldott nap!
2015. jún. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
70%

Vagy tényleg roszul dolgozol, vagy úgy be vagy sarazva a főnöknél, hogy előbb utóbb úgy is ki fog rúgni.


Az előző melómban azt hittem rosszul dolgozok, cseszegettek, de amiután eljöttem, kiderült, hogy csak sarazva voltam pár kolléga által, aki benyalt a főnöknek. A mostani helyem tök jó, szokott lenni lecseszés, de már nem veszem fel, mert az kollektívan történik.

Szóval egy új munkahelyen lévő sikerélmányek tök jót dobank az ember önbizalmán. Ha minden nap lecsesznek, gondolom gyomorideggel mehetsz be, próbáld meg otthagyni, jó lesz hidd el ;)

2015. jún. 7. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
17%
Tudom, hogy nem csökkenthetné a fizetésem, de vagy ez, vagy repülök. A fizetés viszont kell. A munkámmal csak az a baj, hogy a semmiből nem tudok bevételt produkálni. (Körmös vagyok, csak a nagyon szükséges alapanyagokat veszi meg, így a vendégek igényeit nem tudom teljesíteni.) A vendégeim csak a munkám minősége miatt jönnek vissza, de már unják, hogy szeptember óta ugyanaz a 16 szín, 2 tégely csillámpor, fekete és fehér akrilfesték és egy féle strasszkő van. Ami elfogy, azt pótolja, de semmi újdonság (téli sötét színeim vannak) Ő viszont havi 100-150 ezret költ fodrászkellékekre.
2015. jún. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Jó munkát végzek,eddig mindenhol megvoltak velem elégedve,a kategória kiválasztást pedig ne keverjük ide.Én úgy érzem,sokat segítettem a kollégámnak,aki elöttem egyedül volt és elhagyta a tökét pl.Amikor odamentem,nem voltak túl jók a feltételek,most sem a legjobb,de a kollégám munkamorálja is megváltozott amióta odamentem,elötte egy idegbeteg volt,szétszórtan dolgozott.Úgy érzem jó munkamorált vittem oda magammal és jó hatással volt a kollégámra,kiegyensúlyozottabb lett a munkába való hozzállása.
2015. jún. 7. 10:03
 10/18 anonim ***** válasza:
16%
Sajnos igen, De 1x elszakad a cérna és leküldöm őket a rohadt k. anyjukba, persze be is adom az azonnali hatályú felmondásomat, amiben olynaan indokot adok, amit nem tesznek zsebre!
2015. jún. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!