Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A munkahalyeteken titeket is...

A munkahalyeteken titeket is letolnak, minden nap, annak ellenére, hogy precíz, alapos munkát végeztek, és a kollégákkal is korrektek vagytok? Meddig lehet bírni egy olyan helyen, ahol napi szinten letolás van? Ez minden helyen így van?

Figyelt kérdés
2015. jún. 7. 08:50
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
30%
Miért ne keverjük ide? Mert elarulja rolad, hogy nem törődsz a szabályokkal és ez arra enged következtetni, hogy a munkában is így vagy vele? Ja, értem.
2015. jún. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Nálunk szerencsére nincs így. Igaz, nem gyártás. Keress mást ha nem tetszik.
2015. jún. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Nekem eddig 4 munkahelyem volt. Én mindenhol beleadtam apait-anyait. Az első helyen volt a fizetésem a legsilányabb, diplomás minimálbér. (Tanítottam). A diákoktól nem kaptam negatív visszajelzést, az érettségi eredmények is mindig nagyon jók lettek. Ennek ellenére a főnököm utált, állandóan hallgattam a csesztetést, soha nem értettem miért. Az órákat megtartottam, a vizsgák jók lettek, az anyaggal nem voltunk elmaradva.

Azok voltak a jó tanárok, akikkel szünetben együtt dohányzott a főnök, az nem számított, hogy órákra be sem mentek. Szóval elegem lett, és eljöttem.

Azóta 3 másik munkahelyem volt, 3-szor annyi fizetésért, és mindig meg voltak velem elégedve.

Szóval van ilyen, váltani kell.

2015. jún. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
előző helyemen napi szinten ordított velem több manager...biztos azért, mert szar munkát végeztem heti 60-80 órában...nem akarták elfogadni a felmondásom és azóta is vissza akarnak hívni, pedig majdnem egy éve mondtam fel
2015. jún. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
előző: najó de mit csináltál, mivel foglalkoztál napi szinten?
2015. jún. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
munkával foglalkoztam, konkrétan 6 ember munkájával, mert mindenki felmondott
2015. jún. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Akik a kérdezőt okolják, nyilván nem voltak még ilyen helyzetben. Nem kell rosszul dolgozni ahhoz, hogy így bánjanak az emberrel. Elég csak annyi, hogy a főnök egy idióta. Az enyémnek pl szerencsejátékfüggő a férje, és ha sokat veszít, rajtunk tölti ki. Vagy ha reggel összevesznek, hogy ki vigye a gyereket oviba, azért is mi kapunk.
2015. jún. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nem szoktak, pedig általában nem fejezem be a dolgokat időben. Basztatás nincs, ilyenkor csak átpasszolják nekem az ügyfelet, hogy akkor magyarázzam meg neki, hogy miért késünk egy hetet.
2015. jún. 8. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!