Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Au Pair World host család...

Au Pair World host család tapasztalatok? Találtam egy nagyon cuki családot.

Figyelt kérdés

Regisztráltam az oldalra, a helyzet az, hogy az angolom nagyon gyenge, de találtam egy jó kis családot, vagyis ők találtak engem.

Csak a gyerekről volt kép, a szülőkről nem. Majd túl voltunk az interjún ekkor láttam az apukát, de nem igazán tudtunk beszélni, pont az angolom miatt, de állítása szerint őt nem zavarja, majd kint megtanulok.

+ felajánlotta, hogy a jelenlegi au pair-ükkel is beszélhetek.

Szerintetek? Honnan lehet kiszűrni, hogy nem átverésről van-e szó? Minden válaszért 1000 hála :)



2015. jún. 16. 17:12
 1/4 anonim válasza:
77%

Szia

Melyik országról van szó? Milyen nyelvről? Nyelvtudás nélkül nem igazán célszerű. Ha a gyerekkel vagy és valami baja van, fáj valamilye, orvost kell hívni, mentőt bármit nem tudsz segíteni. Meg hogy vigyáznál, játszanál, etetnél valakit akit nem is értesz?

2015. jún. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Az Au Pair World nagyon biztonságos. 2011 óta használom, és eddig egyetlen csalóval sem találkoztam ott, ellentétben a többi hasonló oldallal.


Gondolom, nem csak egy interjú volt/lesz. kérd, hogy láthasd skype-on az egész családot, anyuka, apuka, gyerekek. És ha felajánlják, hogy beszélhetsz a mostani au pairrel, azt fogadd el, nagyon sok segítséget kaphatsz tőle! Mellesleg nekem az egyik host családom korábbi au paire nagyon jó barátnőm lett :)


Az átverés általában arról szokott szólni, hogy pénzt csikarjanak ki belőled mindenféle indokkal, pl. biztosítás meg ilyesmi. Ha nem kérnek semmi pénzt, és még az arcukat is megmutatják, akkor nem kell tartanod tőlük.

2015. júl. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ :)

Ez megnyugtató, akkor remélem nem lesz semmi gond. :) Csak az apukával tudtam beszélni, mert az anyuka sokat dolgozik, a kislányt se nagyon láttam, viszont a mostani au pairrel nagyon sokat beszéltem/beszélek.

2 skype-os beszélgetés volt eddig, de az is átment írásba, mert szóban elég gyenge az angolom.

Pénzt eddig semmire nem kértek.

Augusztusban megyek hozzájuk, szóval remélem minden rendben lesz. :)

2015. júl. 15. 15:57
 4/4 anonim válasza:
Oké volt a munka? Hogy érezted magad?
2022. jún. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!