Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek mennyi az a...

Szerintetek mennyi az a reális időtartam, amíg állást talál valaki?

Figyelt kérdés
2015. jún. 23. 14:34
 1/7 anonim ***** válasza:
én már 1 évnél tartok
2015. jún. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ezt így szerintem nem lehet belőni. Akinek nagyon keresett szakmája van és jó tapasztalata annál általában az a normális, ha ahogy kilép X cégtől már alá van írva a szerződése Y céghez.


Míg aki nem szakképzett / nincs tapasztalata vagy csak olyan a szakterülete, hogy telített a piac annak akár fél év is reális időtartam lehet.

2015. jún. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
25%

Szerintem 1 hónap. 1-2 hét mire bekerülsz az első interjúra, innentől 1-2 hét amíg lezajlik a kiválasztás.


Ez saját tapasztalat, lehet, hogy másoknak teljesen más.

2015. jún. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
31%
1-2 hét az első interjú? te melyik bolygón élsz? 1-2 hónap amíg lezárul egy álláspályázat és utána kezdik csak megkeresni az embereket, lehet segédmunkásnál 1-2 hét de normális munkánál biztos nem. Volt olyan pályázatom ahol 4 hónapig gyűjtötték cv-ket.
2015. jún. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Attol függ hol, milyen állással elégszel meg, mit tudsz(gyakorlat, képesség, végzettség)
2015. jún. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 gandalfka válasza:
31%
Átlagos 1-2 hónap. Aki évekig nem talál munkát az vagy nem akar dolgozni, vagy olyan helyen lakik, ahol sajnos nincs annyi munkalehetőség.
2015. jún. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

4# Nekem eddig minden komoly helyről 1-2 hét után visszaszóltak és interjúidőpontot egyeztettek.


Ha neked nem, akkor lehet, hogy szar a CV-d.

2015. jún. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!