Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi egy személygépkocsis...

Mennyi egy személygépkocsis személyszállító gépkocsivezető (transzfer sofőr) munkája és részletei?

Figyelt kérdés

Üdv!


Érdekelne a kérdésben is említett személygépkocsis személyszállító gépkocsivezető pálya, bele is szeretnék kezdeni. A kérdésem a szakmában már érintetteknek, esetleg ezen a pályán dolgozóknak szól, akinek fingja sincs az egészről, az ne írjon regényt. Engem a hozzáértő vélemények érdekelnek.


Szóval, elsősorban érdekelne mik a minimum elvárások a legtöbb transzfer cégnél (én PÁV 2, személygépkocsis személyszállító szakvizsgáról, B jogosítványról tudok, de elvileg pár helyen PÁV 2 nem kérnek [?])?


Milyen tapasztalatot szoktak ilyen helyen elfogadni, hitelesnek és rátermettnek tartani a munkaadók (futárcégnél dolgozom már kb. 2 éve, munkaadóm teljesen meg van velem elégedve, szorgos munkaerő voltam eddig is)?


Általában milyen a munkabeosztásuk és munkaidejük? Hány napon át dolgoznak, a munkaidőn belül mennyi pihenőjük van? Szabadságot szoktak-e rendesen adni?


Milyen a bérezés (bruttó, nettó)? Milyen juttatások járnak (üdülési keret biztosítás mennyi, étkezési utalványok járnak-e, erzsébet utalvány jár-e, céges telefon jár-e, nyugdíjbiztosítási hozzájárulás jár-e, szolgálati személygépkocsi jár-e magáncélokra, élet és balesetbiztosítás jár-e)?


Nagyon megköszönném a válaszokat! Ha esetleg valaki nem írná le a választ publikusan, akkor privát üzenetben is elfogadnám és megköszönném az eligazítást!



#fizetés #vezetés #karrier #juttatás #gépkocsivezető #személygépkocsis személyszállító gépkocsivezető
2015. jún. 25. 20:31
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!