Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen előképzettség szükséges...

Milyen előképzettség szükséges mérlegképes könyvelői képzés elkezdéséhez?

Figyelt kérdés

Januárban végeztem mesterfokon gazdasági agrármérnök képzésen, és az 5 év alatt (3 év BSc + 2 év MSc) volt kb. összesen 3-4 félév számvitelünk + pénzügyünk, mint tantárgy. Akkor még nem nagyon érdekelt a dolog, nem voltam rossz benne, csak úgy nem fogott meg a dolog, így, mivel azóta nem is használtam, 90%-ban megkopott a tudás :D

Viszont most érdekelne a dolog, és arra gondoltam, hogy megcsinálok egy mérlegképes könyvelői tanfolyamot, azonban nem tudom, hogy honnan kezdik az anyagot, mennyire az elejétől.

Tudnátok nekem írni erről személyes véleményeket, tapasztalatokat, hogy meglátásotok szerint milyen előképzettség szükséges ahhoz, hogy legyen értelme elkezdeni egy mérlegképes könyvelői tanfolyamot?



2015. jún. 27. 12:38
 1/1 anonim ***** válasza:

Én számvitel MA-n végeztem mi kaptuk a diplomához, de vannak ismerőseim akik kijárták. Érettségi az alapfeltétel, szóval gyakorlatilag nulláról is bele lehet jönni, kb fél éves képzés, ha sűrűn nyomatják és olyan 130-160 e ft körül van a díja.


Nyugodtan vágj bele, ha érdekel a szakma.

2015. jún. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!