Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Aki dolgozott már vagy jelenle...

Aki dolgozott már vagy jelenleg is dolgozik, mint vasúti utaskísérő, tapasztalat?

Figyelt kérdés

26 éves nő vagyok. Jelentkeztem vasúti utaskísérőnek, erős középfokú német nyelvtudás kell. Ausztriába, Svájcba és Németországba mennek a vonatok. Engem érdekelne a lehetőség.

Minden vélemény érdekel, aki nem német nyelvterületen csinál(t) hasonlót, az is! :)



2015. jún. 28. 14:23
 1/2 anonim ***** válasza:

szia, sikerült munkát kapnod? :)

Ha igen és van kedved, írsz privátban? :)

Köszi

24L

2015. dec. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
December óta dolgozok ausztriában stewardessként, elsődlegesen railjeteken, de időnként EC-n is. Csak ajánlani tudom, nagyon érdekes munka, közben bejárod fél európát, úgy, hogy elég szépen megfizetnek érte + 3-4*-os hotelekben, a belvárosban vagy elszállásolva. Ez inkább egy életforma, itt hiába dolgozol egy héten 40 órát(ami simán felszökhet ennél sokkal többre is...), megeshet, hogy 1-2 estét töltesz csak otthon hetente, a többi szabadidőd máshol töltöd. A nyelvtudás nagyon fontos, angol kötelező, azon túl minél több, annál jobb ;)
2016. okt. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!