Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Volt 8 óra túlórám, ma rákérde...

Volt 8 óra túlórám, ma rákérdeztem, hogy kivehetném e? Nagy nehezen kiadták. Még nekem legyen lelkiismeretfurdalásom?

Figyelt kérdés
Igaz előző hónapról maradt,és következő hónapban nem kötelesek kiadni,de ma rámertem kérdezni a dologra,hát nem örültek neki,de nagy nehezzen kiadták.Még nekem van lelkiismeretfurdolásom most.Van egy kollégám őt nem érdekli nagyon a dolog,mert elnézi,neki már van szerintem a hónapok alatt,vagy 40 óra túlórája,így hozzá viszonyítanak,én meg ezzel úgy vagyok,hogy ami jár az jár,ha ki nem fízetik,akkor legalább túlórával kompenzálják.Nektek mi a véleményetek erről a túlóra dologról?
2015. júl. 1. 11:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van, ha nem fizetik ki, akkor lehessen lecsúszni.
2015. júl. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

Az előző munkahelyemről ez miatt jöttem el. Volt 12 óra túlórát, de nem fizették ki, és bár a munkaszerződésben nincs benne ők azt mondták elvárják. Én meg azt, hogy ingyen nem dolgozok és valamiképpen akar szabadnap, akár máshogy térítsék meg a fáradozásaim. Nem tették, én meg nem maradtam tovább egy perccel sem.

Végül kirúgtak .

2015. júl. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
33%

Attól még, hogy kitöröltetted a válaszomat, a helyesírásod mit sem javult.

Inkább tanulnál belőle.

2015. júl. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

3: Akkor menj végig az összes kérdésen és mindenkiét ilyen pontosan javítsd ki. Egy valakit kipécézni nem túl szép dolog.

Szerintem mindenki tudja, hogy a nehezen nem két z, de előfordul, pl. telefonról elég gyakran, hogy nem azt írja, amit szeretnél. És utólag már nem tudod kijavítani.

Nekem is sokszor van, hogy utólag veszem észre, hogy nem jól írtam valamit. Pedig tudok helyesen írni.

Egyébként meg nem a kérdésre válaszoltál, ezért törölték valószínűleg.

2015. júl. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kedves 3-as jól megszívtad,szerencsére nem láttam amit írtál,mert mire újból beléptem az oldalra,arra már kitörölték.Szóval nem én voltam,innen is láthatod,hogy még a válaszolóknak sem tetszett a hülyeséged.Nem mellesleg nem szokásom töröltetni,választ vagy kérdést.De remélem frusztrációdat sikerült itt levezetned a kérdésembe,okoskodásoddal:))
2015. júl. 1. 13:22
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szard le magasról, ha ezt kiadták, akkor érezték ők is, hogy ez neked jár. Mondjuk legközelebb próbáld időben kikérni, de ha így egyeztetk meg és ki is adták, nincs miről beszélni.
2015. júl. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!