Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Itt vagyok állásinterjún, és...

Itt vagyok állásinterjún, és megvárakoztatnak, mennyi idő után kezdjek el gyanakodni?

Figyelt kérdés

2015. jún. 3. 11:31
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
53%
12,8 perc után.
2015. jún. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Ennyire viccesnek erzed magad?
2015. jún. 3. 11:36
 3/24 anonim ***** válasza:
52%
Engem mindig pontosan fogadtak állásinterjún...
2015. jún. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Nem volt lefixalva, korulbeluli idopontot mondtak, attol eltertem negyed orat pluszban,hogy biztos legyen
2015. jún. 3. 11:39
 5/24 anonim ***** válasza:
54%

Es most mihez kepest varakoztatnak? Az altaluk adott idoponthoz, vagy az erkezesedhez kepest?


Egyebkent, 10-15 perc utan kifejezett tahosag a munkaltato reszerol megvarakoztatni az interjualanyt, hacsak nem letfontossagu hogy munkat kapj, hagyd ott oket.

2015. jún. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Van meg egy ugyfele azt intezi mar jo masfel oraja en nagyjabol 20 perce vagyok itt
2015. jún. 3. 11:42
 7/24 anonim ***** válasza:
69%

Ha te érkeztél oda késve, akkor az már a leendő munkáltatónak a következőket mondja:

- pontatlan vagy a munkaidő/határidő terén, nem igazán lehet ebben a tekintetben bízni benned

- nem is igazán akarod ezt az állást, hiszen annyira nem érdekel, hogy pontosan odamenj

- kíváncsiak, mennyire vagy türelmes, mikor kezdel el mocorogni, felháborodni, stb. stb.

2015. jún. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Elore szolt lesz egy ugyfele igy korulbeluli idopontot adott meg
2015. jún. 3. 11:46
 9/24 A kérdező kommentje:
Az az idopont mar +15 percet raadva mivel korulbeluli volt mar fel oraval eltelt, ja es allnom kell
2015. jún. 3. 11:49
 10/24 anonim ***** válasza:
81%

Aha. Es most mit varsz? Azonnal dobja ki az ugyfelet, csak mert TE, nagysagos ur/asszony megerkeztel? Latod hogy miert varakoztat, elore szolt hogy lesz elotted masik ugyfel, megis, mit szeretnel? Kezdj el toporzekolni, kiabalni, hogy te mar milyen regota ott vagy, meglatod, annak lesz eredmenye.


Az eszem megall...

2015. jún. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!