Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van 200 ezer forintom, szeretn...

Van 200 ezer forintom, szeretném, hogy kamatozzon. Hol érdemes lekötnöm?

Figyelt kérdés
Az idő nem nagyon számít, persze minnél előbb, annál jobb. A lényeg az lenne, hogy azért a kamat több legyen, mint a bank kezelési költsége. Vagy ha bármilyen ötletetek van írjatok. Köszönöm :) 16/L
2010. márc. 3. 20:28
1 2
 1/11 anonim válasza:
Valutázz vagy értékpapírozz, de okosan, mert veszélyes.
2010. márc. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
tudom, tudom, azért kérdezem, hogy érné meg
2010. márc. 3. 20:57
 3/11 anonim ***** válasza:

Figyu.

Tök jó, hogy van ennyi pénzed, de ne hidd, hogy ez akkora, hogy most majd jól megszeded magad egy faca üzlettel.

Két megoldás van. Ahogy az első írja tőzsdére viszed a pénzed, brókereket bízol meg. Rizikósabb, de kissé nagyobb hasznd lesz, mit a bankok által adott kamat. De mint mondtam 200.000ft nem olyan sok. Ha a tőzsdén jól befektetik, akkor is, mondjuk évi 10-15%ot elérsz, akkor az már nagyon jó.És akkor az mennyi is? 20000-30000 ft.

Ennyi. Vagy mész a tutira, de akkor nincs bukta a bankban.

2010. márc. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Tőzsdézni ennyi pénzzel haha... az a nagyok játéka.

Vegyél eurót, aztán fél év múlva haszonnal visszaváltod egy mezei váltónál.

2010. márc. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem rakd be bankba az a legbiztosabb. Rakhatod hosszú lejáratúra ha nem igazán lesz rá szükséged a közeljövőben.
2010. márc. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szia elég fiatal vagy, tök jó hogy nem akarod elherdálni:)sztem kösd le bár attól függ ha nem akarsz vele rohangálni az akciós kamatokat hajkurászva akkor az axát ajánlanám fix kamat minden hónapban jóváírják nincs számlavezetési dij csak egyszeri számlanyitási...egy tanácsadó cégnél dolgozok, ha gondolod írj e mailt, ha elmondod mit szeretnél akár viszek is neked:)
2010. márc. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
előző válaszoló: köszönöm a segítséget, ilyenre gondoltam, hogy berakom a pénzt és csak akkor veszem ki ha majd tényleg kell. Utána nézek, de szerintem az axa nagyon jó.
2010. márc. 3. 21:23
 8/11 anonim ***** válasza:
56%

Na az AXÁ-s megint itt van. egyik nap folyószámlát ajánl, utána befektetést.

Le sem tudnád tagadni, hogy ott dolgozol.

2010. márc. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

:D

de szerintem az jó, mert nincs számlavezetési díj

2010. márc. 3. 22:12
 10/11 anonim ***** válasza:
Édesem, sok helyen nincs számlavezetési díj, csak ő mindog a saját cégét ajánlja:-)
2010. márc. 4. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!