Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha sikeresek lennétek karriere...

Ha sikeresek lennétek karrieretekben pénzügyileg, vagy akár csak gazdag celebek lennétek, mire költenétek a pénzt?

Figyelt kérdés
Bármit írhattok(Örömlányoktól,egészen adakozásig)

2015. júl. 7. 21:17
 1/10 anonim válasza:
52%
Vennék egy okostelefont.
2015. júl. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
64%

-Vennék egy f*asza kis új építésű lakást valamelyik jobb környéken.

-Berendezném.

-Vennék valami f*asza kis autót.

-Egy nagy TV-t.

- Egy Xbox One-t meg játékokat.

-Számítógépet.

-Iphone 6 Plus-t

-Egy arany gyűrűt

-Egy Doxa órát

-Egy trezort a lakásba.

-Egy gáz-riasztó fegyvert.

-Talán vennék egy kutyát is.

-Télen kiruccannék Dubaiba egy hétre.

-Elmennék egy Fitness terembe fogadnék egy magánedzőt, rendbe tetetném vele a testalkatom.


Kb most ennyi jutott eszembe hirtelen.

2015. júl. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
65%
sikeres vagyok penzugyileg. Nem csinalok semmi kulonoset.
2015. júl. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
52%

Hmmmm.

Osszuk két részre oké,a fizum 40%-t magamra költöm:

-Edzés személyi edzővel,belőtt kajával,kiegészítőkkel

-Mindig vennék egy egy prémium ruhadarabot a legkomolyabb helyeken

-Cipőket is

-heti 4 szolárium szintén

-randikon a legkomolyabb étterem:Onyx,borkonyha,Tokyo bár,Le Meridien

-Prémium kocsi: BMW 5,6 vagy Audi A5,A6,A7,A8 valamelyik

-Nyelvi képzések

-MBA diploma

-Továbbképzések


A 60%-t meg befektetném:

-Lakás

-Részvény

-Egyéb ingatlan

2015. júl. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
71%
Elég jól keresek, bőven átlagon felül, amiket felsoroltatok minden megvan kb... Beleértve szép kocsi, újépítésű lakás fullosan berendezve, sosem kell néznem mit mennyiért veszek meg a boltban, legyen az élelmiszer, ruházat, bármi. Nobu, Tokyo vagy akármelyik étterem nekem mindennapos. Sokat utazom. Ha bármit megvehetnék? Hmmm, nem tudom... Talán vennék egy magángépet! :D Ez persze vicc, de tényleg elégedett vagyok az anyagi helyzetemmel és az életemmel!
2015. júl. 8. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
80%

Tök jó utolsó,jó ilyet hallani aki végre elégedett magával.

Ez a cél nekem is,hogy bőven átlagon felül legyek.

2015. júl. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
79%
Család, saját lakás, kocsi, utazás, személyiségfejlesztés, hobbik, adakozás. Szerintem számomra felesleges cuccokat (pl. több milliós óra) nem halmoznék fel, csak azért, mert megtehetem.
2015. júl. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha nagyon gazdag lennék, akkor én nem vennék lakást vagy házat magamnak, hanem beköltöznék egy jobb szállodába (nem kell ötcsillagosnak lennie, csak tiszta és normális legyen), aminek van garázsa, edzőterme, uszodája...


Ott takarítanak, van személyzet, étterem, minden... szerintem ennél kényelmesebb nincs. :D


Vennék autót, de semmi extrát. Valami kényelmes, biztonságot fajtát.

2015. aug. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Csak a turistáskodási terveim mozognak a huszonmilliós régióban, szóval lenne mire költeni. Mellette persze szép lakás (véletlenül sem ház), sok könyv, szórakoztató elektronika et cetera.


Amire biztosan nem költenék, az ruha plusz kocsi.

2015. aug. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

-Vennék egy szép, 50-60 nm körüli lakást valahol Budán

-Leraknám a jogsit

-Egy jobb használt kocsit (Újban nem hiszek, kigördül a szalon ajtaján és már 30%-kal kevesebbet ér)

-Bejárnám a világot, iszonyatosan sok helyre szeretnék eljutni (Világ legészakibb halászfaluja, világ legdélibb városa, szeretném látni a sarki fényt, a Nagy Almát, Francia Polinéziát)

-Vállalkoznék (És ehhez szükséges gazdasági képzést végeznék valamelyik egyetemünkön -végre nem kéne akkor ehhez diákhitelt felvennem)

-Nyelveket tanulnék -van a mondás: ahány nyelvet beszélsz, annyi ember vagy...

-Adakoznék, de nem pénzben, hanem olyan dolgokban, amire szükség van.

-Fogadnék egy személyi edzőt, aki teljesen fitt állapotba hoz.

-Csak magánorvoshoz járnék

-És végre megcsináltatnám a fogszabályzóm

-És vennék magamnak egy saját hangszert. 12 éve zenélek, de esélytelen olyan hangszert venni magamnak, amilyet szeretnék, mert csillagos égben mérik az árát :(

-Csak organikus termékeket ennék, illetve használnék.


Szóval ez lennék én, nem hiszem, hogy alapjában véve olyan sok hülyeségre költenék. Nekem nincs szükségem luxusautóra, villára -azokat fent is kell tudni tartani. Nagyon tudatosan gondolkodnék, ha lenne miből.


20L, egy másodéves, életképtelennek -értsd tanárnak- készülő valaki, aki nagyon erősen gondolkodik egy levelező gazdasági képzésben, mert nem akar majd éhen halni és hajléktalan lenni a tanári fizetés miatt.

2015. szept. 8. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!