Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Valaki esetleg nem tud megbízh...

Valaki esetleg nem tud megbízható külföldi munkát?

Figyelt kérdés
Takarítás.Mosogatás
2015. júl. 9. 20:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Jó lenne tudni, melyik országban vagy. Ha Magyarországon, akkor ne is próbálkozz, előbb talán ki kéne menni abba az országba, ahol munkát szeretnél találni. Ha már kint vagy, akkor meg guglizz rá az adott ország nyelvén, hogy "munkaközvetítő", és már kapod is a címeket, hogy hová kell elmenned regisztrálni. Ilyen állásokat, amiket felsoroltál, 1-2 nap alatt tudsz szerezni magadnak. Ha a fentiekhez nincs elég nyelvtudásod, ne is próbálkozz külföldi munkával.
2015. júl. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ez nagyon jó ötlet! Ment a zöld .

bár 3 nap alatt lehet találni ?! Ez az ami pont visszatart, hogy sok olyat tudok aki egy hónapig nem talált hiába élt kint egy darabig

2015. júl. 9. 21:19
 3/6 anonim ***** válasza:
Takarítókból, felszolgálókból, szállodai személyzetből mindig hiány van. Akármelyik munkaközvetítőbe bemész, kiközvetítenek azonnal állásinterjúra. Mi Londonban anno bementünk az első közvetítőbe pénteken, hétfőn már a hotelba mentünk dolgozni. Az nem talál munkát, aki nyelvtudás nélkül megy ki, vagy nem néz utána, hogyan működik az álláskeresés.
2015. júl. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szóval te már voltál, hogy hogy visszajöttél, vagy milyen volt? Mennyi ideig?igaz hogy sok magyar van kint?
2015. júl. 9. 21:32
 5/6 anonim ***** válasza:

Lehet, tudok, de ötletem biztosan van.

Nem koptatom a billentyűket, mert te őt szólitod meg, aki esetleg NEM tud.

2015. júl. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Első+második vagyok. Igen, éltem Londonban, és nem mentem vissza Magyarországra, hanem vidékre költöztem, itt sokkal olcsóbb az élet, és jobb állásom is van.

Londonban a Grange hotelokban sok magyar dolgozik. Én nem dolgoztam ott, de egy ismerősöm igen, önéletrajzod vigyél be vagy valamelyik hotelukba, vagy a központi irodájukba. Ki kell jönni, otthonról nem fogsz külföldön munkát találni, ezt felejtsd el. Én se vennék fel munkáltatóként látatlanul akármilyen külföldit. Még ha Magyarországon belül egy másik városban akarsz elhelyezkedni, akkor is el kell utaznod személyesen minimum egy állásinterjúra, mielőtt alkalmaznának. Kockáztatni kell, ez van, ilyen az élet. De fentebb is írtam, nagyon pancsernak és ostobának kell lenni ahhoz, hogy normális nyelvtudással ne találj állást 1 héten belül.

2015. júl. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!