Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi az amivel 1millió Forint...

Mi az amivel 1millió Forint felett lehet keresni havonta ésszerű kereteken belül? Akár más ország, más pénznem is lehet, de a lényeg, hogy ne kelljen hozzá különösebb végzettség! 25/férfi

Figyelt kérdés
2010. márc. 4. 11:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
46%

ezt nem gondolod komolyan


ésszerű keretek közt végzettség nélkül havi 1 millát????!!

2010. márc. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
51%
Végzettség nélkül, max a bankrablás:D Vagy vmi nagyon jólmenő vállalkozás:D
2010. márc. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
52%

lehet adni a pontokat!!!

CNC marógépen Franciaországban 6-700 ezer/hó.nem 1 milla, de legalább nem röhögtem a kérdéseden.

2010. márc. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
56%

CNC marógépen...


Az meg nem végzettség?? De !

2010. márc. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
51%
de legalább vmi kézzelfogható ötlet b*zdmeg..
2010. márc. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
57%
Menj el férfi prostituáltnak.Vagy küldj 10000ft-ot rózsaszín csekken és meg mondom.
2010. márc. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne csesztessétek szerencsétlent, inkább koncentráljunk a kérdésre.

1M,-Ft-ot nettóban bérként, legfaljebb a BKV és a Magyar Televízió csókos zsíros szenyái kereshetnek.

Egyébiránt nem lehetetlen másoknak sem, de ahhoz olyan véna kell, hogy bármit EL TUDJ ADNI. Az újonnan induló MLM játékok, a szájennetek, stb hoz(hat)nak ennyit, ha jó vagy a mások meggyőzésében és nem okádsz az ügynöki jellegű munkától.

Pénzügyi tanácsadóként egy időben (pl a BROKERNET-nél) simán tudott több millát is keresni egy sima érettségizett és számlaképes ember, ha jó volt a szakmai vezetése és pénzes, de manipulálható ügyfélköre volt.

Ha egy hónapban le tudtad nyomni 5-6 ember torkán azt, hogy 20 évre kötelezze el magát évi 500eFt-tal, mint életbiztosításos befektetés, és ezek mind be is fizették az első éves díjat egyben, akkor simán kaphattál milliós kommissziót. Namost ez az, ami talán ezerből egynek jön össze, de elvileg nem lehetetlen.

Vagy ha valami saját vállalkozásba kezdesz, ahol kicsi költségekkel hatalmas pénzt ki tudsz énekelni sok ember zsebéből, akkor úgyszintén megszedheted magad.

Más ötletem nem nagyon van.

2010. márc. 7. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm az értelmes hozzászólásokat, a többieket meg kérném, tartózkodjunk a hülyeségektől, azt én is tudok kitalálni! :)

Szerintem ez nem csak nekem lehet hasznos ötletlehetőség... :)

2010. márc. 12. 17:24
 9/11 anonim ***** válasza:
Országgyűlési képviselő.
2010. márc. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
40%
Jelentkezz a heti hetesben mert ott akik szerepelnek alkalmanként hangsúlyozom alkalmanként másfél millát kapnak!Csak egy ötlet.
2010. márc. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!