Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Motivációs levél önéletrajzhoz...

Motivációs levél önéletrajzhoz hogy néz ki? Mit kell beleírni?

Figyelt kérdés
2010. márc. 5. 14:09
 1/3 anonim válasza:
pl. miért szeretnél ott dolgozni. én is ebben a pillanatban írom az önéletrajzom. Nálam nem írták a hirdetésben,hogy milyen félét, szakmai vagy amerikai vagy hagyományos legyen.Te hogyan csinálnád?
2010. márc. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
amerikait szoktam, mindenhova. de ez a motlevél kifog rajtam :D
2010. márc. 5. 14:30
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ha beirod a google-ba oneletrajz akkor fog segitseget adni! Biztosan van olyan szoveg itt a neten ami segitsegedre lesz. Az elejet leirod a mondatnak amit a google ad, aztan a te gondolataidat, es megint a google-bol johet a segitseg.

Mi motival hogy ezt a munkat elvallald? Miert erzed, hogy neked ez a munka megfelelo lenne? Miert tudnad ezt a munkat jol elvegezni? Ilyesmit kell beleirnod.

Esetleg itt ezen az oldalon a keresobe ird be hogy oneletrajz vagy motivacios level, szerintem mar volt ilyen kerdes.

2010. márc. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!