Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi a munkád? Mennyit keresel?...

Mi a munkád? Mennyit keresel? Mit választanál: több pénzt, vagy nyugisabb munkahelyet?

Figyelt kérdés

Érdekel, hogy mások mennyit keresnek, és mit dolgoznak.


én jelenleg havi tisztán 80 at kapok. Egy nyugis munkahelyem van, szinte családias légkörben.

Az előző munkahelyemen kézbe kaptam a 130 at, de dolgoztam szombatonként 12 ig, és rendkívül stresses munkakör volt, szinte állandó 24 órás telefonálgatással. A munkatársakkal meg éppen csak az volt emg hogy elviselem a másikat, meg jol leb/*szom.


jól döntöttem-e? jól. a pénz hiányzik, de nem undorral megyek be dolgozni!


Ez az én storym.

Ki hogy áll ebben a témában?



2015. júl. 22. 18:11
 1/6 anonim ***** válasza:
68%

Én a több pénzt, legyen bármilyen munkahely is (persze azért értsek hozzá)

Otthon szerencsére stabil a háttér, ha hazaérek, rám mosolyog a kislányom, és dobom is a melót a fejemből. Valószínűleg ezért választanám a több pénzt.

2015. júl. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
Én a nyugit választottam. Csak nettó 100-at kapok, viszont ezt napi 4 óra munkáért. Persze ehhez kell a háttér is (férjem), aki biztosítja, hogy ennyi pénz elég legyen, különben felkopna az állam.
2015. júl. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%

Bíróságon dolgozom, igazságügyi alkalmazott vagyok, büntető bíró mellett írnok.

Nettó 90.000 Ft-ot keresek családi adókedvezménnyel, plusz étkezési utalványt kapok.

Imádom a munkámat, néha elég húzós, nagy a felelősség, sok a munka, de nagyon jól kijövők a munkatársakkal, nálunk is mondhatni családias a légkör.

Kereshetnék nyilván többet is, de én nagyon sokáig keresgéltem munkát, mire ez összejött, plusz ugye gyermekem van, így nem nagyon válogathat az ember és ennek is nagyon örülök, mert többet keresek, mintha itthon ülnék, mert munkanélküli lennék. És tényleg szeretem a munkám.

Hétvégén itthon vagyok a családdal, szóval nem panaszkodom.

2015. júl. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
67%

20 vagyok

110et kapok kézbe

a fonokom egy tirpak


apammal elek, igy nincs a penzel gond

de fele ennyiert is dolgoznek normalis emberekkel :D

2015. júl. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
79%

A fentiek szerint szerencsém van, jól megvagyok a főnökömmel és szeretem, amit csinálok. Az ügyfelek is többnyire normálisak.

Programozó gyakornok vagyok rugalmasan heti kb. 30-60 órában, nettó 200-ért.

Ha váltani kellene, több pénz, mert a jelenlegi eléggé nyugis, a túlórázást meg jelenleg nem bánom.

2015. júl. 22. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Értem. szóval sokan a több pénzre szavaztok.


Köszönöm a válaszokat! mindenkinek mások az elvárásai.


egyébként én is a szüleimmel élek Adok haza is pénzt, plussz kocsit tartok fenn, plusz 1 éve járok a barátnőmmel.

Lenne helye nálam is több pénznek, de nem látom értelmét viszamenni egy olyan munkahelyre, ahol kinyírják az idegeimet.

24 vagyok csak, de valahogy akkor sem vágyom erre. Plusz így nekem is van időm edzeni, futni, kikapcsolódni!


Utsó: neked a legjobb talán. kár hogy abbahagytam a fősulit. így belegondolva kezdő gépészmérnőkként sokkaal többet kereshetnék...dehat ez van. boldugul mindenki ahhogy tud....

2015. júl. 23. 08:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!