Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Önéletrajzhoz 2-3 évvel...

Önéletrajzhoz 2-3 évvel korábbi képet csatolni, mennyire állja meg a helyét?

Figyelt kérdés

Először is elnézést, ha rossz kategóriában tettem fel a kérdést!

Készítettem önéletrajzot, azt azonban nem tudom megítélni, hogy az érettségis tablóképem, ami 2-3 éves, mennyire lenne alkalmas? (Azóta annyit változtam, hogy rövid helyett hosszú hajam van)



2015. júl. 29. 22:42
 1/9 anonim ***** válasza:
10%
Szerintem akkor most vagy vágasd le a hajadat, vagy pedig csináltass új képet.
2015. júl. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Egyébként okvetlenül szükséges a kép?
2015. júl. 29. 22:48
 3/9 anonim ***** válasza:
40%

Idehaza kell a kép az önéletrajzba, amúgy én vagy 5-6 évig nyomtam a gimis tablóképemmel, mert nem sokat változtam igazából -szerintem-, soha senkit nem érdekelt, akinek meg emiatt van kifogása, tehet egy szívességet...

Nyilván ha gimi óta valami kopasz teletetovált állat lettél szénné gyúrva vag ylátványosan vátoztattál valamit nyaktól felfele, nem árt a friss kép. Amúgy meg szerintem ez ne izgasson.

2015. júl. 30. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
28%
Ja most látom a hajas részt, akkor csináltass újat inkább.
2015. júl. 30. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi, úgy döntöttem új képet csinálok és a kép erejéig megszabadulok a borostámtól is, mert az tényleg elég fura lenne, hogy a tablóképen majdnem kopasz vagyok, aztán beállítok mellig érő, hosszú hajjal.
2015. júl. 30. 10:30
 6/9 anonim ***** válasza:
30%
EZ a tablógép egyébként is annyira nevetséges ötlet. Nem értem miért erőlteti mindenki azt az önéletrajzára.
2015. júl. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
19%
Menj el egy fotoshoz, es csinaltass igazolvanykepet. A tablokep szerintem gaz.
2015. júl. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
39%
6: én pl. rosszul vagyok tőle, ha fotóznak, egyszerűen írtózom a kamerától, az is kínszenevdés volt emgerőltetni magam, de legalább normális kép lett és egy időre elfelejthettem ezt a fotó dolgot A munkáltató meg leszarja, hoyg tablókép a normális helyeken, látszi annyi, hogy nem nézel ki debilnek vagy sittesnek és kész.
2015. júl. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem a 16 évvel ezelőtti tablóképem van benne, a mostani képeken néha fiatalabbnak nézek ki.

34 éves létemre elkérik a személyimet dohányvásárlásnál, 2 hete egy 23 éves kislány pattintott le a túl fiatal vagyok hozzá szöveggel.

2015. júl. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!