Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek milyen fizetési...

Szerintetek milyen fizetési igény lenne reális irodavezető pozícióba?

Figyelt kérdés
Utolsó körös (3.) interjúra hívtak be, most lesz szó komolyabban a fizetési igényről. Ez egy budapesti informatikai cég, 50 alatti létszámmal, leginkább a nemzetközi piacon vannak jelen. Felsőfokú végzettség és angol nyelvtudás az elvárás.

2015. júl. 31. 09:42
 1/10 anonim ***** válasza:
25%
kétszáz netto
2015. aug. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Kétszáz netto az elég karcsú bár nem tudom a milyen egyéb juttatásokat kínálnak még a havi jövedelem mellé. Inkább érdemesebb fentebről indulni netto 250 000ft-ról aztán majd mondanak rá valamit.
2015. aug. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat,hétfőn kiderül, nagyon kíváncsi vagyok.
2015. aug. 8. 12:43
 4/10 anonim ***** válasza:
szerintem sok a 250 nettó, de ha sikerül, akkor visszajelezhetnél, hogy mennyi lett a vége...
2015. aug. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Szerintem is sok, bár nyilván nem utasítanám vissza. :) Megírom majd, ha esetleg felvesznek, hogy mennyi az annyi :)
2015. aug. 8. 17:52
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem sok a 250 nettó, ha pl. szoftverfejlesztéssel foglalkoznak, akkor valószínűleg így is magasabb az átlagkereset a cégnél.
2015. aug. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
szoftverfejlesztéssel foglalkozunk, de a titkárságon a csajok azért nincsenek túlfizetve attól, hogy mi mérnökök jól keresünk
2015. aug. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mi is, bár nincs irodavezető, mert nem akkora a cég, lehet, hogy valóban el vagyok tévedve ilyen téren. Csak feltételeztem, hogy viszonylag sok felelősséggel jár a pozíció, ezért nem tartottam soknak.
2015. aug. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

az irodavezető minden hangzatos cím ellenére manapság a titkárnőt jelenti az esetek 99%-ban


a "vezető" szó itt nem a főnöki létre utal, hanem arra, hogy a titkárságot viszi, "vezeti", és nem más embereket (persze lehet, hogy ez az 1% most éppen :))



(ugyanez a manager szó is egyébként Magyarországon ezt mindenki a főnöki léttel azonosítja, egy multinál, főleg ha angolszász gyökerű, akkor gyakorlatilag mindenki manager, a szoftverek nyilvántartását végző kislány pl software manager, 0 beosztottal, a bértáblánk aljáról lévő fizetéssel)

2015. aug. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nettó 200 lett egyébként. :)
2015. okt. 9. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!