Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ez szerintetek, mennyire...

Ez szerintetek, mennyire reális / lehetséges?

Figyelt kérdés
A tervem az hogy, közgazdász diplomát szerzek, egy felsőfokú angol nyelvvizsgat és egy norvég középfokot, azután szeretnék egy olyan magyar céggel szövetkezni, akik Norvégiába akarnak települni, hogy esetleg én lehetnék ott kint a magyar kapcsolat tartó. Szerintetek ez mennyire lehetséges?
2015. júl. 15. 06:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Teljes mértékben.
2015. júl. 15. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
abszolút lehetséges
2015. júl. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Valami butaságra számítottam, de ez abszolút reális.
2015. júl. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
45%

Hmmm ez egy hibátlan ötlet.

Hasonlóra gondolnék megszerzem most ELTE proginf BSc-t aztán egy mérnökinfó MSc és pluszban egy közgáz diploma,mellé angol,német nyelvtudás és vagy behozni ide amcsi német céget,mittomén valamelyik nagy multit vagy innen kivinni(mint pl a Docler Holding amit Luxiba vittek ki).

2015. júl. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
16%
Esetleg azt nem tervezed meg, hogy mikor már 60 éves leszel, milyen színnel fested ki a kisszobát otthon? Én valami sima fehérre gondolnék, de ki tudja addigra mi lesz a divat ...
2015. júl. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Teljesen jó. Bár a skandinávok mind jól beszélnek angolul, az sokat számít, ha anyanyelvükön tudsz velük beszélni.
2015. júl. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!