Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek, ha valaki alacson...

Szerintetek, ha valaki alacsony, kihathat arra, hogy nem talál munkát?

Figyelt kérdés
150 cm magas nő

2015. aug. 3. 16:33
 1/6 A kérdező kommentje:
Vagyis nem nem talál, hanem nem veszik fel
2015. aug. 3. 16:34
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem hinném. Ott màs a gond a munkakeresésnél, persze a magassàgra könnyű fogni. A magasságodon nem tudsz változtatni, ergó, emiatt nem utasíthatnak el. (Persze kosàrlabdàzó ne légy.)
2015. aug. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is 150 centi vagyok, és dolgozom. Sok embert ismerek akik még nálam is alacsonyabbak pár centivel, és dolgoznak. Hacsak nem modell, vagy manöken, vagy stewardes akar lenni az illető akkor nem hátrány az alacsony méret.
2015. aug. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ma 17:05 vagyok.


Megkaptam a privat üzenetet. Könyvelőként dolgozom egy irodában. De dolgoztam már virágkötőként, és dolgoztam termálfürdőben pénztárosként (adatrögzítőként stb) is. Akármilyen területen próbálkoztam, a magasságom nem volt kizáró ok.

2015. aug. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, természetesen kihatHAT. A munkaadó személyes preferenciája fog dönteni. De ugyanilyen alapon kihathat minden erre, az átlagtól való mindennemű eltérés, vagy éppen nem eltérés. Tehát a túl rövid, a túl hosszú haj, vagy akár a túl átlagos külső is... Minden helyzet más, de *elméletileg* kihathat rá...
2015. aug. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kihathat, de nem biztos, hogy közvetlenül a testmagasságod miatt, sokkal inkább a frusztrációd miatt, ami érezhető egy állásinterjún pl. Ha szerinted ez a legnagyobb gyengeséged a munkaerőpiacon, nagyon könnyű dolgod lesz.
2015. aug. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!