Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit tudtok és gondoltok az...

Mit tudtok és gondoltok az Ügyvédi karrierről?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok és lány, külföldön élek és a suliban 10. osztályban vagyok most leszek Szeptemberbe 11. ,szóval van még egy évem a 'High School'-ban.

Mondták hogy kell hogy gondolkodjak már hogy mi akarok lenni hogy aztán a 'college'-ban könnyebb legyen, ezért is érdeklődnék különböző karrierekről. Kíváncsian várom a véleményeteket.



2015. aug. 4. 20:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Külföldön az orvosoknak top fizetése van, nagyon magas életszínvonalt el lehet érni, és nem annyit kell dolgozni mint itt Magyarországon. Ügyvédek is nagyon jól keresnek, de ott azért kicsit nehezebb karriert építeni. Én a helyedben azt nézném mi az ami tetszik, mi az ami érdekes. Mind a két területen nagyon messze el lehet jutni.
2015. aug. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mivan, ha már külföldön élsz, nem vagy képes használni a gimnázium meg az egyetem/főiskola szavakat? na röhögtess már. Van még bőven időd ezen gondolkozni, én tuti nem választotam volna a rengeteg magolás miatt. Egész nap mást se csinálsz, csak seggeled a kifejezéseket, definíciókat, törvényeket jogszabályokat és róbálod az összefüggést megtalálni. Rém száraz.
2015. aug. 5. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszokért!
2015. aug. 6. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!