Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit csinálnátok, ha azon a...

Mit csinálnátok, ha azon a héten akarnak behívni állásinterjúra, amikor a nyaralásotok van?

Figyelt kérdés

Olyan kellemetlen a szitu. Máskor heteket kell várni hogy egyáltalán visszajelezzenek, most pedig rögtön, de akkora akarnak behívni amikor a nyaralásom van. Így hátrányba kerülök ezzel. Úgy tudnék mégis elmenni, ha megszakítanám a nyaralást.

Mi a helyes szerintetek ilyenkor?


Köszi!



2015. aug. 7. 15:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
3%
Mibul tellik nyaralgatasra ha nincs munkad?
2015. aug. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Bocsi, de most nem ez a kérdés.
2015. aug. 7. 15:25
 3/15 anonim ***** válasza:
3%

A valaszhoz pedig fontos, mert ha futja nyaralgatni, az azt jelenti hogy van stabil bevetelforrasod, ekkor pedig nem letkerdes a munka, szoval az a valasz, hogy megengedheted magadnak hogy ne menj, majd lesz masik valaszt.


Ha letkerdes a munka minel elobb, mert kell a penz, akkor viszont nem kell nyaralgatni.

2015. aug. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
5%

Dehogynem az a kerdes. Neked lathatoan fontosabb a nyaralas, mint a munka. Nem kerulsz te hatranyba, a munkaltatot egyaltalan nem erdekli, hogy te nyaralsz, te intezted, te utemezted, mi koze hozza?


Ha fontos a melo, elmesz, es maximum kesobb mesz nyaralni, vagy elobb visszajossz, ennyi.

2015. aug. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
78%

Normális munkahelyen ez nem probléma, megmondod, hogy az a hét neked nem alkalmas interjúra, keressünk egy másik időpontot. Ha komoly a cég és komolyan érdeklődnek irántad, akkor ez nem fog hátrányt okozni.

Én 100%, hogy nem mondanék le egy a nyaralást egy teljesen bizonytalan kimenetelű interjú miatt.

2015. aug. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
Egy cèg sem fog ràd vàrni, hacsak nem valami pótolhatatlan szakember vagy a szakmàdban. Viszont ha màr lefoglaltad a nyaralàst, menj el oda.
2015. aug. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
68%

Volt ilyen, azzal a különbséggel, hogy épp a nyaralásomat töltöttem, amikor megkerestek. Még azon a héten be akartak hívni, nem vállaltam, hogy megszakítom a nyaralást plusz költségbe verve magunkat. Nem adtak más időpontot.


Volt némi bűntudatom, hogy nem ugrottam, de nem lett volna álmaim állása egyébként sem.

(Később szereztem jobbat)

2015. aug. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
8%
Basszus itt ennyi munkanelkuli nyaral ?! Akik meg huzzak az igat, evek ota nem tudnak elmenni sehova...
2015. aug. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
87%
Én személy szerint megmondanám hogy nyaralok, el leszek utazva, de x nappal később jó. Döntsék el hogy én kellek e nekik, vagy mással akarnak kínlódni.
2015. aug. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
89%

66 %-os,


1: Csak munkanélküli kereshet új állást?

2: Miért olyan meglepő, hogy ha van is egy munkanélküli a családban, a család mint egység ne tudna elmenni közösen nyaralni?

->

Főleg, ha ráadásul esetleg pont egy friss pályakezdőről van szó, aki még a szüleivel nyaral?


Az irigység káros, és nyomorba dönt...

2015. aug. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!