Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Behívtak MCdonald's állásinter...

Behívtak MCdonald's állásinterjúra, szerintetek érdemes elmenni? Lent infókkal kiegészítve!

Figyelt kérdés

Telefonáltak, hogy menjek be állásinterjúra, de ne késsek mert nagyon sokan vannak...

Azokat a híreket halottam hogy nem jó ott dolgozni stb..


Az igazság az hogy én tavaly végeztem az iskolával de még munkát nem találtam, a másik baj az hogy videéken lakom és Pest KB 60 km-re van, busz meg este fél hétkor jönn utóljára, de azt mondta a telefonba hogy a műszak este 10 ig tart! Nem tudok már haza jönni, csak kocsival de az meg szerintem nem éri meg egyáltalán hogy kocsival járjak be dolgozni! Vannak alkami munkáim és azt nem kellene kihagynom, az napi 10000 Ft, de ez alkalmi van mikor megyek 2 hetet és van mikor itthon lesek, álltalában most nyáron van a munkalehetőség! :)


Különben így kezdőként, iskolával végzett személy mennyi pénz kap a robotolásért?


Nagyon köszönöm és várom a tanácsokat! Mit tanácsoltok?


2015. jún. 8. 12:28
1 2
 1/12 szántóvető ***** válasza:
ha nem jutsz haza akkor felejtős.kocsival számolhatsz 10L benzint,az kb.4e Ft így nem érné meg.
2015. jún. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én is dolgoztam mekibe 2 napig :)
2015. jún. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
100%

Dehogy éri meg...

Én 3 napot voltam, utána ott hagytam.

2015. jún. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

értem, a buszom mindennap oda-vissza 2500 Forint lenne, és +BKK, autó is minimum 4000 Forint lenne... De rákérdeztem telefonon hogy mennyi a bérezés, mert ugye vidéken lakom mondtam, erre a válasza a következő: Erről nem tudok sajnos mondani semmit, csak ha bemegyek az interjúra, de az is ugye minimum 5000 Ft hogy elmenjek!


Tényleg olyan keveset fizetnek?


Köszönöm...:)

2015. jún. 8. 13:17
 5/12 anonim ***** válasza:

Minimálbér.

Miért, mit gondoltál?

2015. jún. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Én arra gondolok hogy KP-ban mennyi az a pénz amit kézhez kapnák?
2015. jún. 8. 13:59
 7/12 szántóvető ***** válasza:
75e körül van a minimálbér,ha pontosan érdekel akkor guglizd ki.
2015. jún. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

a Google szerint is max 80 ezer ft találtam! :)

Köszönöm ..

2015. jún. 8. 15:10
 9/12 szántóvető ***** válasza:
jobban jársz a napi tizessel.
2015. jún. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Hát igen, számolgattam és kb ilyenkor nyáron még ha csak 2 hetet is megyek az 100000 Ft, és van két hét pihenőm is! :)

Nem éri meg valóban de nagyon köszönöm a tanácsokat, remélem ezzel azért másoknak is segítettünk! :)

2015. jún. 8. 17:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!