Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ti hogy dolgozzátok fel a...

Ti hogy dolgozzátok fel a munkanélküliséget?

Figyelt kérdés
Az is érdekelne, hogy mennyi ideje vagytok munka nélkül, kaptok-e vmi állami támogatást, ha nem hogy tudtok megélni, hogyan kezelitek a környezetetek támadásait etéren, már ha titeket is támadnak emiatt, mi mindent tesztek meg, hogy legyen munka helyetek? És, ha van ilyen, mi az amit nem tesztek meg érte? Előre is köszönöm a válaszokat!

2015. aug. 9. 22:18
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
Munkát kerestem és tanultam. A környezetem "támadásai" többnyire jogosak voltak.
2015. aug. 9. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Miért voltak jogosak? Téged mivel támadtak?
2015. aug. 10. 08:40
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szörnyen érzem magam miatta, sokszor sírok is ugyanis több mint 2 éve nem találok normális munkát.A szakmáimban esélytelen az elhelyezkedés kb. 1 évben 1-2 hírdetés van csak így kb úgy kell munkát keresnem mintha iskolázatlan lennék.Vicc az egész.Hiába tanultam, nem ér semmit.Küldök önéletrajzot meghírdetett és nem meghírdetett állásokra.Mentem már személyesen is pár céghez de kb kiröhögtek, minek jöttem majd ha lesz meghírdetik.Ismerősök se segítenek csak hitegetnek.Most egyik ismerösöm 2 hónapig hitegetett, hogy majd hozzájuk tudok menni tuti.Persze nem lett belőle semmi még csak be sem hívtak.Adtam már föl hírdetést is hogy munkát keresek, de szexuális ajánlatokon meg Avon, Oriflam stb dolgokon kívül normális munkát nem ajánlott senki.Tanulni nem tudok mert pénzem nincs, így is a férjem tart el elég gáz tudom.A fejemhez is vágja már, persze érthető de rosszul esik nah.Szeretnénk majd gyereket is 30 előtt, de dolgoznom kéne előtte így nem lehet.A környezetemben szinte mindenki dolgozik így kapom a fejmosást pedig nem kérek én tőlük sosem semmit, nem tudom mit foglalkoznak annyit velem.Egyébként belefáradtam már a munkakeresésbe, nagyon unom az egész helyzetet.Alkalmi munkáim vannak csak pl takarítás, tehát már ilyeneket is elvállalalok.
2015. aug. 14. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jah kimaradt: 2 év alatt kb 3 helyre hívtak próbamunkára.Ingyen munka volt, ennyi.
2015. aug. 14. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!