Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ti hogy bírjátok a munkanélkül...

Ti hogy bírjátok a munkanélküliséget?

Figyelt kérdés
Mióta nincs munkátok,vagy mennyi volt a leghosszabb idő amig nem volt?
2012. júl. 17. 15:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Március óta nincs munkám.Nem is a munka hiányzik, mert a munkahelyi közösségektől nagyon megundorodtam.Hihetetlenül gyökér emberekkel lehet összefutni a melóhelyeken.Anyagilag viszont nagyon nem jó!Az anyagi gondokat bírom nehezen elviselni, hogy nagyon be kell osztani a pénzt, azért szeretnék már végre munkát találni.De nincs miből válogatni, így nem könnyű..
2012. júl. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy,és milyen végzettséged\végzettségeid vannak??
2012. júl. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%
Nekem 2 szakmám van, most végeztem a sulival, személyi ügyintéző meg logisztikai ügyintéző, kis városba lakom, semmi lehetőség,csak szalag munka, a diplomám még 2 év mire meg lesz, elég nehezen viselem, és el vagyok keseredve :S
2012. júl. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én a pénztelenséget viselem csak rosszul.
2012. júl. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kösz, jól vagyok. Épp a munkahelyemen nincs meló. Netezgetek, fórumozgatok...
2012. júl. 18. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
FEbruár óta nincs. Már úgy érzem, soha nem is lesz, mert eddig is csak hat. idejű szerződésekkel tengődtem, sehol se sikerült megvetnem a lábamat, mert mindig csak valaki más helyére sikerült bejutnom ideiglenesen. hirdetések nincsenek, nem tudok jelentkezni semmire. Csak úgy beadogatni cégekhez az önéletrajzom hülyeség, sose kaptam ezek sorsáról semmilyen információt. Lassan úgy érzem feladom a keresést. Költözés, külföld most megoldhatatlan.
2012. júl. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!