Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Érdemes az állást keres...

Érdemes az állást keres rovatban hirdetést feladni?

Figyelt kérdés
Valaki talált már így olyan munkát ami nem MLM, vagy ügynöki munka volt? És ha igen milyet?
2010. márc. 9. 13:12
 1/3 anonim ***** válasza:
83%
Látod, már te is tudod kik fognak keresni :(
2010. márc. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát figyelj szerintem nem érdemes. A munkaadók úgy is hirdetést adnak fel, jelentkeznek jó sokan és abból válogatnak. Nem fogják külön nézegetni szerintem. A másik, hogy evvel csak az álláskeresőket bosszantod, engem is bosszantott amikor a hirdetések között szemezgetnem kellett a sok álláskereső és állás között.
2010. márc. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Haverom barátnője is adott fel hírdetést és fél óra múlva már keresték is. Most napi 8000 forintért dolgozik egy konyhán. Tudom nem álommeló, de van akinek sikerül. Próbáld meg add meg az esélyt magadnak.
2010. márc. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!