Kirabolt a PayPal?

Figyelt kérdés
Már több mint egy hónapja küldtünk rá pénzt, és miután elküldtük, utána egy 2 nappal felmentem, hogy megnézzem, hogy van-e rajta pénz, és akkor veszem észre, hogy azt írja, hogy ugyanannak kell lennie a PayPal-os névnek, mint a bankszámlásnak, ezért küldtem névváltoztatási kérelmet a személyivel, de se a nevet nem változtatták meg, se a pénz nem jött meg/vissza. Küldtem nekik e-mailt is, de semmi választ nem kaptam rá. A pénzemet se kaptam vissza. 130.000 forintról van szó.
2015. aug. 22. 10:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
80%
nem
2015. aug. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
84%

Te szúrtad el. Tájékozódni kellett volna előtte. És minimum csinálni egy 1000 forintos próbautalást.

De ne csüggedj, egy idő után visszaküldik a pénzt, persze a bank levonja belőle a visszafordítás díját.

2015. aug. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
83%
Te önszántadbol utaltal, ez senmikepp sem rablas. Elobb vagy utobb visszakapod de itt te voltal a hulye.
2015. aug. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
80%
Nem szorulnak rá a te 130.000 Ft-odra. Te basztad el, és a visszautalás eltart egy ideig és valószínűleg lesz valami díja is.
2015. aug. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

De több mint 1 hónapja nem sikerül visszaküldeni?..

És a névváltoztatást is leszarták.

2015. aug. 22. 12:52
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen, több mint egy hónap.

Várj türelemmel és legközelebb legyél figyelmesebb.

2015. aug. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
80%
Linkeltél volna egy netkártyát hozzá te szerencsétlen...
2015. aug. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
90%
Ha neked ennyire nem pénz 130ezer, hogy utána se olvasol a rendszernek amin keresztül küldeni akarod, akkor nem értem mire föl a rinya. Már mint én magamból indulok ki. Mikor először használtam paypalt, csináltam egy 1000 forintos próba utalást, de még ez előtt is rendesen átolvastam a tudnivalókat. Ha te ezt nem tetted meg, akkor így jártál.
2015. aug. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Hát rendben, de azért figyelmeztethetett volna, amikor az utalás infóinál voltam.. mert ott írt mindent, de ezt pont nem.. és igenis sok pénz ez, mert ez egész eddigi életem (14 év) zsebpénze bármire költés nélkül..
2015. aug. 22. 23:14
 10/15 anonim ***** válasza:
90%
Ne idegesíts már... Most már csak azért is megnéztem. Ez a legeslegelső mondat és vastagon ki van emelve, hogy ugyan az a név kell legyen. Ha nem tudsz angolul akkor meg kérj segítséget. Az nem szégyen, és legközelebb nem jársz úgy, mint most.
2015. aug. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!