Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Németországból rendelnék...

Németországból rendelnék terméket olyan oldalról mint itthon például: a jó fogás. Biztosra szeretnék menni, hogy elküldjék a terméket és ne legyek véletlenül átcseszve. Ezt, hogy tudom kivitelezni?

Figyelt kérdés
Na most, hogy tudom kivitelezni azt, hogy elküldjem a pénzt az illetőnek és ő viszont cserébe a terméket Magyarországi lakcímemre? Gondolkodtam PayPalon keresztül de ugye az az oldal csak abban segít, hogy a pénz biztonságosan megérkezzen az eladóhoz de, hogy tudom én is biztonságosan megkapni a termékem úgy, hogy ha véletlenül rossz, akkor reklamálni tudjak és a pénzt vissza tudjam igényelni a számlámra?

2015. júl. 8. 00:31
 1/6 anonim ***** válasza:
A legtobb nemet ugysem fogja neked elkuldeni a cuccot Magyarorszagra. Amugy meg altalaban becsuletesek.
2015. júl. 8. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"A legtobb nemet ugysem fogja neked elkuldeni a cuccot Magyarorszagra"


Kommunikáció kérdése. Ha valaki vizsonylag jó magyarsággal ír, akkor üzletelek vele, ha meg nigériai googlefordítós benyomást kelt a kommunikáció nem állok vele szóba.


A német is pont így van vele. Ebayen rendeltem sokat. Általában ott van hogy hová küldenek, európa, világ vagy csak németország.

2015. júl. 8. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ja, és mi küldtünk haza némtországból cuccokat postán, Volt ami nem érkezett meg, gondolom azt hitték értékes. Ha lehet próbáld futárszolgálattal küldetni.
2015. júl. 8. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tudtok segiteni abban, hogy Németországban milyen futárszolgálatok vannak? És melyiket ajánlanátok?
2015. júl. 8. 18:36
 5/6 anonim ***** válasza:

Nézd, ha Németországból olyan oldalról rendelnél, mint a Jófogás, akkor SEMMI garancia nincs arra, hogy az eladó elküldi. Ugyanis az ilyen oldalakon nincsenek értékelve az eladók - vagy szerencséd van, vagy nem...

Az Ebay-t nem lehet összehasonlítani egy Jófogással...


"hogy tudom én is biztonságosan megkapni a termékem úgy, hogy ha véletlenül rossz, akkor reklamálni tudjak és a pénzt vissza tudjam igényelni a számlámra"

Azt azért kalkuláld bele, hogyha rossz a termék, akkor vissza is kell küldened az árut az eladónak, ami megint csak nem 2 ft. Szerencsés esetben megkapod a visszaposta árát az eladótól - szerencsétlen esetben azt sem...

2015. júl. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Természetesen, ha az eladó rendelkezik többszáz pozitív értékeléssel, akkor nem szóltam... :-)
2015. júl. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!