Kirabolt a PayPal?

Figyelt kérdés
Már több mint egy hónapja küldtünk rá pénzt, és miután elküldtük, utána egy 2 nappal felmentem, hogy megnézzem, hogy van-e rajta pénz, és akkor veszem észre, hogy azt írja, hogy ugyanannak kell lennie a PayPal-os névnek, mint a bankszámlásnak, ezért küldtem névváltoztatási kérelmet a személyivel, de se a nevet nem változtatták meg, se a pénz nem jött meg/vissza. Küldtem nekik e-mailt is, de semmi választ nem kaptam rá. A pénzemet se kaptam vissza. 130.000 forintról van szó.
2015. aug. 22. 10:17
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Majdnemhogy tökéletesen tudok angolul, de valahogy mégse vettem észre... most, hogy megnéztem, itt látom, de ezelőtt valahogy máshogy nézett ki az a felület, ahol néztem, hogy hova kell küldeni a pénzt.
2015. aug. 23. 19:48
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

"ez egész eddigi életem (14 év) zsebpénze bármire költés nélkül."


Az igen. Mi lett volna, ha egyáltalán nem lenne fontos? Akkor csak vakon nyomkodod a gombokat? A pénzed nem veszik el, a PayPal nem olyan - feltéve persze, hogy egyáltalán jól adtad meg a PayPal számlaszámát - de időbe telik, amíg visszakapod.

2015. aug. 24. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ha a felület is más volt, akkor simán lehet, hogy a kérdeződ átverték egy kamu paypal fiókkal és soha nem fogja visszakapni a pénzt.
2015. aug. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
#13: Előfordulhat, ilyen is van, jobban oda kellene figyelni.
2015. aug. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

RENDBEN, VISSZAKÜLDTÉK!

Csináltam egy ÚJ PayPalt, anyám nevével, remélem így elfogadják.

Alig váááááárom a géééémeeeer pppééééécéééééttt :33333



Cseppet sem tűnhetek retardáltnak.

2015. aug. 29. 21:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!