Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Létezik ilyen munkahely?

Létezik ilyen munkahely?

Figyelt kérdés
Van olyan munka, ahol nem kell munkatársakkal dolgozzak és nem is kell őket látnom, csak legfeljebb a főnököt? Vagy ami a legjobb lenne olyan munka, amit otthon is el lehet végezni.

2015. aug. 25. 16:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
55%
Nem nagyon, de szerintem inkabb pszichologushoz menj, ne dolgozni. Esetleg elmehetsz hullamosonak, boncmesternek, sinternek, az o 'klienseik' nem nagyon beszedesek.
2015. aug. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
És akkor mégis miből kellene éljek? :D Tarháljak?
2015. aug. 25. 16:43
 3/18 anonim ***** válasza:
40%
Jaaa, hogy te csak siman lusta vagy barmihez, es olyan melo kene, ahol nem latja senki hogy nem dolgozol? Sok sikert.
2015. aug. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Weblapkészítés-programozás,modellezés és hasonlókat lehet otthonról végezni saját számítógépről ha értesz hozzá!

Vagy esetleg vagyon őrként vannak olyan helyek ahol egyedül őrzöd a helyet!

2015. aug. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
kamionos bár azt otthon nem lehet
2015. aug. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
3-mas ezt a hülyeséget nem tudom miből szűrted le -.-" Nem tudom, hogy az ilyen rosszindulatú emberek minek vannak a világon. Meg nyílván ha nem dolgozok, de azért a főnök láthat :D Értem én a logikádat ami nincs is. Egyébként meg a kamionos nem is hülyeség :) Nem azon van a hangsúly, hogy otthon hanem azon, hogy ne nagyon kelljen emberekkel találkoznom.
2015. aug. 25. 18:20
 7/18 A kérdező kommentje:
Kamionos mennyit keres?
2015. aug. 25. 18:22
 8/18 anonim ***** válasza:
36%
Az elsőnek igaza van. Inkább pszichológus kéne neked.
2015. aug. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

# 7

Attól függ hogy belföld vagy nemzetközi.

2015. aug. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Gondolom a nemzetközi jobban fizet :) Jogsin kívűl kell hozzá valami? Van konkrétan ilyen szakma? Vagy elég ha van érettségim meg jogsim?
2015. aug. 25. 18:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!