Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Létezik ilyen munkahely?

Létezik ilyen munkahely?

Figyelt kérdés
Van olyan munka, ahol nem kell munkatársakkal dolgozzak és nem is kell őket látnom, csak legfeljebb a főnököt? Vagy ami a legjobb lenne olyan munka, amit otthon is el lehet végezni.

2015. aug. 25. 16:23
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Meg vagyok pszichológus nélkül. Eddig és anélkül éltem ezután is nélküle fogok.
2015. aug. 25. 18:38
 12/18 anonim ***** válasza:
A kamionos jól keres, és nagy rá a kereslet. De szerintem monoton fos munka, sosem tudnám csinálni. Persze mindenkinek más jön be.
2015. aug. 26. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
A legtöbb cég kér ADR-t is, meg persze kell a jó öreg PÁV. Ezeknek nézz utána. Külföldön tényleg jól lehet keresni és a legtöbb helyen emberségesek is, bár ne számíts rá, hogy az első hónapban te kapod a vadíúj Volvot! ;) Akik kekeckedtek: nincs jobb dolgotok? Tudjátok sok ember szeret inkább egyedül csinálni dolgokat. Én meg tudom érteni. Legalább elkerüli az olyan %%%%% mint ti! Attól mert anyuci végre beköttette a netet, nem kell itt válaszolgatnotok! Nagy fiúk vagytok!! Tényleg! Bár szerintem csak itt..
2015. aug. 26. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Köszi az értelmes válaszokat :) Egyébként ha úgy nézzük minden munka monoton. Az építész is, mert örökké házakat építget, a burkoló, mert örökké burkol, az autó szerelő folyamatosan kocsit bütyköl. Bár igaz először nagyon vegyesnek tűnik az autószerelő is, de 5-10 év múlva az is egy monoton meló lesz, mint a kamionos :D
2015. aug. 26. 06:45
 15/18 anonim ***** válasza:
én javasoltam a kamionost szóval. a jogsit most támogatja az állam szóval az ingyen van, de fizethetsz is érte ami kb 600-700 ezer ft összesen. a fizetés magyar cégnél 300-400 ezer ft/hó külföldi cégnél 1800-2500 euró.
2015. aug. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Köszi :) Ilyen nehéz kamionosnak bekerülni, hogy alig találkozok olyan emberrel aki kamionos ismerősöm pedig egyáltalán nincs is? :D Hát 300 ezer forint elég jó pénznek tűnik közben meg ha a környezetemben végignézek mindenki 100 ezer forintért robotol.
2015. aug. 26. 19:01
 17/18 anonim ***** válasza:
2015. aug. 27. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Mintha csak én kérdeztem volna, én is ilyen melóra vágyom. :D
2015. aug. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!