Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A kamionos keresett munka?

A kamionos keresett munka?

Figyelt kérdés
Mármint úgy értem, hogy keresnek kamionosokat vagy nem igazán jellemző?

2015. aug. 28. 00:02
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
18%
Keresnek, de szarul fizetnek és kihajtják a beledet. Ráadásul néhány éven belül automatizálva lesz az egész.
2015. aug. 28. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Kifejtenéd bővebben? :)
2015. aug. 28. 01:03
 3/26 anonim ***** válasza:
40%
Ha van 10-15 év vezetési tapasztalatod felvehetnek, de rosszul fizet és autómatizálva lesz
2015. aug. 28. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:

"Ráadásul néhány éven belül automatizálva lesz az egész."


Azért az a néhány év még jó sok...

2015. aug. 28. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
65%

"Ráadásul néhány éven belül automatizálva lesz az egész."


jó 30 évig senki ne számítson még ilyesmire


az űrbe tudod mikor mentek ki? amikor a vadászgépek annyira magasra jutottak, hogy a szárnyaikkal már nem voltak kormányozhatóak a gépek a túl ritka légkör miatt

ezért választottak pilótát űrhajósnak

na a tudomány más területeken is ilyen lineáris, az intelligens rendszerek sehol sincsenek még, hogy ilyesmiket rájuk lehessen bízni

egy házat nem tudnak egészségesen felporszívózni intelligens robotok...

2015. aug. 28. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
#5: Én úgy tudom, hogy az Egyesült Államokban már legálisan közlekedhetnek. Egyébként meg csak arra céloztam, hogy célszerűbb fiatalon valami más szakterületen elkezdeni dolgozni, mint 10 év múlva, ugyanennyi év irreleváns tapasztalattal szenvedni valami átképzés után pályakezdőként.
2015. aug. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Mit értetek az alatt, hogy automatizálva lesz?
2015. aug. 28. 12:18
 8/26 anonim ***** válasza:

[link]


Első körben még sofőr is lesz a fülkében, csak éppen nem csinál semmit.

2015. aug. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

Keresett munka, nálunk is, külföldön is. Sokat kell dolgozni, a fizu is relatíve jó.


Előbb-utóbb biztos gépek váltják ki a sofőröket, de ez még gyerekcipőben jár. Ráadásul ami egyszer Amerikában általános és elterjedt lesz, nem jelenti, hogy Európában vagy máshol is az lesz. Az időtávot nehéz megjósolni, de ennyi erővel rengeteg munkakört kiválthatnának gépek. Ki is fogják, csak kérdés, hogy mikor. Szerintem emiatt nem kell aggódni egyelőre.

2015. aug. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2015. aug. 28. 15:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!