Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A kamionos keresett munka?

A kamionos keresett munka?

Figyelt kérdés
Mármint úgy értem, hogy keresnek kamionosokat vagy nem igazán jellemző?

2015. aug. 28. 00:02
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

"na a tudomány más területeken is ilyen lineáris, az intelligens rendszerek sehol sincsenek még, hogy ilyesmiket rájuk lehessen bízni"


Ha a "sehol nincs" azt jelenti, hogy az okos autók már biztonságosan közlekednek a forgalomban mindenféle emberi beavatkozás nélkül, akkor igazad van.

2015. aug. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
37%

ja nagyon biztonságban... :D

https://www.youtube.com/watch?v=5XskQq-YHpc

2015. aug. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Az, hogy egy valamikori volvo hibát belinkeltél mit bizonyít? Konkrétan forgalomban voltak már tesztelve. Az egyetlen balesetet pedig egy szabálytalankodó ember okozta. Egyedüli jogi problémák miatt nem lehet még használni őket. Mint pl drónokkal is szállítanának csomagot, csal jogi akadálya van.
2015. aug. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
konkrétan általánosan ilyen marhára pontatlanok az ilyen érzékelők, nem lehet rájuk bízni egy autót sem, nem még 20 tonnát
2015. aug. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

#12: Ennek semmi köze az egészhez, elolvastad egyáltalán a leírást a videó alatt?


Egyébként a Google autói jelenleg is közlekednek Mountain View és Austin utcáin, összesen több, mint egymillió mérföldet megtettek különösebb incidens nélkül.

2015. aug. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

"Ráadásul néhány éven belül automatizálva lesz az egész."


Hol van az még...Egy GPS - t nem tudnak csinálni ami nem fagy le napjában. Telefonálj egy órát menet közben mondjuk Németországban, úgy, hogy nem szakad meg a vonal kétszer - háromszor.


De ha el is terjedne, megyünk keleti pályára, az orosz utakon úgysem lesz ilyen egy ideig.


De a kérdéshez: rahedli sok meló van. Ha van gyakorlatod és beszélsz németül/angolul - egy erős alapfok bőven elég - válogathatsz az állások között, hozzád vágják a kulcsot.

2015. aug. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

El tudom képzelni, amikor a volt főnököm, aki Tatabánya mellett lakik egy faluban, 5 év múlva automata kamionokat vesz...hahahahaha...egy nyomorult 6 gangos kéziváltós hulladékja van már vagy 20 éve, gyanítom még 20 évig olyanja is lesz neki.

Aki ezeket az automatizálós rémhíreket terjeszti, simán karóba tudnám húzatni mindet!

2015. aug. 30. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
xD Ezek Amerikába/japánba nem működnek még, ahol ezeket folyamatosan tesztelik :D Itt majd akkor kell elkezdeni félni, hogy ilyen lesz, amikor amerikába meg japánba már nem lesz ember által vezérelt autó. Na akkor lehet majd félni, hogy lehet, hogy a kisebb fuvarcégek beveszik, de azoknak nincs rá pénze, a nagy fuvarcégek pedig nem hülyék nem fogják egy számítógépre bízni az akár több millió forintot is érő rakományt.
2015. aug. 30. 08:38
 19/26 anonim ***** válasza:
Nézd, ez olyan dolog, hogy egy darabig biztos sofőr is fog ülni a robotkamion kormánya mögött. Ha másért nem, azért, mert rakodni, rakományt rögzíteni, papírozni valakinek csak kell. Nomármost, bármi elromolhat, még a legmodernebb számítógép is. A robotpilóta vezet, meghibásodik, baleset történik, én meg benne ülök. Ki a hibás a baleset bekövetkeztéért? Én? Mert ott voltam, de nem akadályoztam meg? Akkor én a robotpilótát mindig ki fogom kapcsolni, mert csak akkor vállalom a felelősséget. A kormány és fék kezelését nem engedem át soha. Teljesen önjáró, tömegesen közlekedő közúti jármű pedig még nem realitás.
2015. aug. 30. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
Szerintem ezt a félelmet nyugodtan elnapolhatjuk 2040 augusztus 30-ára.
2015. aug. 30. 11:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!