Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Min.800-as oraberu diakmunkat...

Min.800-as oraberu diakmunkat tudnatok amit hetvegen lehet csinalni IX. Ker. Kornyeken?

Figyelt kérdés
2015. aug. 28. 02:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Házhoz esetleg ne menjen a munkáltató, hogy a papírokat aláírjátok?
2015. aug. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi nem, de a helyi diákmunka egyesületek igen, náluk az épp aktuális munkákról is érdeklődhetsz, mi hiába mondanánk általánosságokat, hogy irodai munka.
2015. aug. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A diakszovetkezetek egyenlok a 0-val ,ha csak nem vagy protekcios. Az osszes feldughatja maganak a baromsagait. Itt tobbre mennek elvileg mert itt lehetnek tapasztalt emberek. De hat igen olyan veszett okosok is ,mint az elso kommenteo. Biztos nem olvasta a HVG juniusi szamat
2015. aug. 30. 22:50
 4/4 anonim ***** válasza:

Próbálj meg ismerősöknél munka után kérdezősködni, hátha valaki tud valamit. Én nem IX. kerületi vagyok, nem tudom mi van ott. Mihez értesz? Van nyelvtudásod, informatikai tudásod? 800-as órabért bárki által elvégezhető munkáért nem fognak fizetni.

Egyetem alatt diákmunkásként könnyebben tudtam munkát szerezni mint diploma után, ha nem diákként keresel munkát akkor jóval nagyobb konkurenciád lesz, pláne ha még válogatsz is, hogy hétvégén nettó(?) 800-as órabért szeretnél.

A nem diákmunkás minimál órabér még a 400 Forintot sem éri el, szóval hacsak nincs különleges tudásod, nem fogsz 800-st kapni.

2015. aug. 31. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!