Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Iskolában mindenhol így...

Iskolában mindenhol így bánnak egy technikai dolgozóval?

Figyelt kérdés

Üdv fél éve vagyok rendszergazda egy középiskolában. Az eszközpartk 10+ éves, a KLIK nem ad semmire fejlesztést.


Ma tönkrement az egyik, 2004-ben gyártott router. Az igazgató ki akarja fizettetni velem, mert hogy eddig miért nem volt baja? 11 éves router könyörgöm! Tápot néztem, nem az a baja.



2015. szept. 1. 13:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez vicc hogy veled akarja kifizettetni. Szerintem ezzel munkaügyi bírósághoz is fordulhatsz.
2015. szept. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egyrész mehetsz munkaügyi bírósághoz, másrészt meg sürgősen keress valami másik állást, ez az igazgató egy kretén.
2015. szept. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Dolgoztam középiskolában, ismerem a KLIK-et, megértelek...

semmire nem ad fejlesztést..

de szerintem az igazgató nem találhatja ki csak így, hogy fizesd. Max a KLIK rendelhetné el, de ő meg azért csak nem fogja ezt elrendelni szerintem...

fordulj a KLIK vezetőhöz, vagy a KLIK gazdasági osztályához. :)

2015. szept. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
55%
Nem, nem mindenhol bánnak így. A férjem is rendszergazda, de normális a főnöke, szeretik és megbecsülik a munkáját.
2015. szept. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Gondolom akkor az autószerelőhöz is így jár, hogy a szerelő fizesse ki az alkatrészt. fejbe is vágnák
2015. szept. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nagyon durva analfabéta itt IT-ből kb mindenki... a Kollégák 90%-a 50+-os.


Van fain optika bekötve 100/100 mega, de a wifi rendszer még B-s WEP titkosítással. :D régi Netgear routerek vannak.

2015. szept. 1. 17:56
 7/9 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
30%

50+

es te?

2015. szept. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
0%

amugy meg igen, javitsd meg ami tonkre ment ha fizetni nem akarsz, muszeresz vegzetseged van es a r.g. jogkorebe tartozik minden elektronikai berendezes helyreallitasa akarmilyen allapotbol

ha helyben nem allnak rendelkezesre eszkozok akkor neked kell szolgaltatnod azokat, vagy elvinned a megfelelelo helyre ahol a zukseges eszkozok a tonkrement targy helyrehozatalahoz hozzaferhetoek

2015. szept. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
61%

#8: Mi van? Ha megfejtem a rettenetes helyesírásodat, akkor sem értem, hogy mit akarsz mondani. Neki kellene szülni egy új routert vagy diagnosztizálni a konkrét problémát és megjavítani? Ez nem feladata egy középiskolai rendszergazdának.

Nincs is értelme, mert többe kerülne egy ilyen szart megjavítani, mint újat venni helyette.

2015. szept. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!