Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha még sehol sem dolgoztam,...

Ha még sehol sem dolgoztam, de apám mellett autószerelőként tevékenykedtem egészen kicsi korom óta akkor önéletrajzba bele írjam és hogyan?

Figyelt kérdés

8 általánosom van csak, voltam pár diák munkán azokat akarom még bele írni.

Évekig suli mellett apám műhelyébe segítettem sok mindent megtanultam autószereléssel kapcsolatban, értek hozzá. Szakmai tapasztalathoz írjam? Évet is írjak hogy mettől meddig?

Emellett mezőgazdasági munkákhoz, földműveléshez is értek. Magunknak vagy másoknak szántok, aratok,tárcsázok stb. Ezt is bele írjam?

Jogosítványom egyenlőre még nincs, hamarosan lesz.


2015. szept. 3. 13:27
 1/2 dhugo válasza:
Szerintem csak mindent őszintén. Nekem már segített párszor. Csak valld be, hogy nincs róla papír és hogy adjon neked esélyt. Ha jól adod elő magad menni fog.
2015. szept. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Írd bele, de csak a munka szempontjából releváns tapasztalatot. Pl senkit nem érdekel egy hentes állásnál az autószerelő tapasztalatod. A szakmai tapasztalatok részbe írhatod pl hogy autószerelőként tevékenykedtem ettől eddig a családi vállalkozásban. A képzettség résznél úgyis látják, hogy nem vagy autószerelő mester. Így finoman a tudtukra adhatod, hogy értesz hozzá, de nincs papírod.
2015. szept. 4. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!