Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyire dobja meg egy közgazd...

Mennyire dobja meg egy közgazdász diploma értékét egy plusz matematikus diploma?

Figyelt kérdés
Plusz ha közben megtanulok kínaiul és oroszul?
2010. márc. 12. 18:54
 1/6 anonim válasza:
100%
A kérdés inkább az, hogy a matematikus diplomád mennyire dobja meg egy piactelítődés miatt értéktelen közgáz papír, amit sajnos úgy osztogatnak vidéki egyetemeken, mint a nyelvvizsgát?
2010. márc. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez a kérdés nem igazán értelmezhető.

Ha a kérdés "fajtájának" megfelelően akarok válaszolni, akkor azt mondanám, hogy takarítóként sehogy sem fogják értékelni.

Egyebekben alulfizetett matektanár még lehetsz. :-))

2010. márc. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ma 2010-ben egy diplomával nem igazán lehet kiemelkedni (hacsak nem orvosi, vagy nagyon-nagyon neves egyetem diplomájáról van szó). Ezért gondoltam kettőre, plusz egy kínai megtanulására.
2010. márc. 17. 13:06
 4/6 anonim ***** válasza:

Mint közgazdász és matematikus leginkább valamilyen tervező, elemző munkát tudok elképzelni.

A kínai nyelv biztosan jó?

A tendenciát figyelve inkább a jiddis nyelvet vagy az oroszt kellene tanulnod és ezek mellé még több délszláv nyelvet.

Elemezted már a jövőt? Felmérted azt, hogy mi következhet?

A döntés viszont a tied.

2010. márc. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Matematikus vagyok, és ne haragudj hogy ezt mondom de egy közgazgász diplomával kb. kitörölheted a s*ggedet... Szóval a matematikus diploma nagyon megdobja, mivel az azért egy presztízs diploma, aminek akárhol örülnek. (persze ami valamenniyre kapcxsolódik hozzá)

Nyelvnek ha matematikus akkor angol!!!!!!, másodiknak orosz!!!! szal inkább oroszt mint kínait tanulj szerintem...

2010. máj. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
73%
aki szidja a közgazdász diplomát, saját magáról állít ki bizonyítványt...
2013. aug. 17. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!