Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit keres nettóban egy...

Mennyit keres nettóban egy építészmérnök és mennyit egy építőmérnök?

Figyelt kérdés
Ha tudjátok azt is,hogy melyik egyetemről való a diploma, írjátok le azt is. Köszönöm!

2015. szept. 22. 11:00
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
62%
annyit amennyit kialkudott maganak.
2015. szept. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Nem mondod! Én azt hittem, hogy annyit, amennyi végül a munka szerződésbe kerül.
2015. szept. 22. 14:18
 3/20 anonim ***** válasza:
64%

Annyit, amennyi a munkaszerződésebe kerül.


Építészmérnök ki épp hogy kikerült az egyetemről, meg olyan akinek 20 év gyakorlata van a szakmában és jó hírneve, az ég és föld különbség fizetésileg!


De ez bármely más szakmáról elmondható!

2015. szept. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Mennyi az átlagos nettó kezdőfizetés?
2015. szept. 23. 04:32
 5/20 anonim ***** válasza:
8%
ilyen erteket senki sem fog tudni neked mondani.
2015. szept. 23. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Miért? Talán elfogytak 40 éve a mérnökök?
2015. szept. 24. 07:17
 7/20 anonim ***** válasza:
20%
azert bmeg mert nincs ilyen statisztika.
2015. szept. 24. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
56%

Közszféra, illetménytábla szerint változó - 150-250.

Multicég, beosztásfüggő - 200-tól csillagos ég.

Magánzó, vállalkozó attól függ mennyi munkája van és mennyit dolgozik 0-tól csillagos ég felett egy picivel.

2015. szept. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
64%

Azért látszik, hogy akik ilyeneket nyilatkoznak, hogy a csillagos ég felett egy picivel nem sok közük van a valósághoz :D


140 ezer nettó a várható fizetés kezdő építőmérnökként. (Diploma szerintem nem sokat számít, inkább a gyakorlat már ha persze szereztél iskola közben. Legalábbis ilyen csodás fizetésekről számoltak be elég különböző egyetemeket elvégezve)

2017. febr. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
48%

"140 ezer nettó a várható fizetés kezdő építőmérnökként."

Igen ez is előfordul. Bár a kérdés nem kezdőről szólt.

Én már suli alatt többet kerestem csak azzal, hogy maszekban bedolgoztam tervezőknek. Pedig semmi extra, csak rajzoltam (mondjuk azt jó sokat). De fősuli után (minimális gyakorlattal) multi útépítő (azóta már "megszünt") cégnél lazán megvolt a havi 250 nettó művezetőként, semmi feketézéssel (aki kavarta a szart a gépekkel, béremberrel, alvállalkozóval az simán megkereste a 500ezret az autópályások még többet)! Mondjuk sok hétvégi pihi nem volt. Szóval ki milyen habitusú, mennyire megy a munka után. Aki beül irodába cadmonkey-nak (letelik a 8 óra 'oszt jóvan) és nem is fejlődik (nem is akar) az ne is várjon többet.

2017. febr. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!