Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Pályakezdőként melyiket...

Pályakezdőként melyiket választanátok a kettő közül?

Figyelt kérdés
Gyári munka vagy Konyhai kisegítő?

2015. okt. 2. 08:57
 1/3 anonim válasza:

Gyári munka vagy Konyhai kisegítő?



Szia!


Attól függ,melyiket szeretnéd szívesebben csinálni.

Ha már választhatsz válassz olyat válasz ,amelyiket jobban szeretnéd csinálni

sok sikert,szerencsét kívánok!

2015. okt. 2. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ilyen kérdésre nem lehet értelmes választ adni.

Függ a habitusodtól, az érdeklődési körödtől, attól, hogy milyen irányba mennél tovább, vannak-e ambícióid.

Ezek ismeretében is csak két konkrét ajánlat közül lehetne érdemben választani. Számítana a két lehetőségnél az anyagiak, a munkaidő, a munkába járás költsége, az ahhoz szükséges napi utazási idő, a munkakörülmények, a béren kívüli juttatások, az előrelépés lehetősége...

2015. okt. 2. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Én műszaki végzettséggel rendelkezem, így evidens volt, hogy gyártó céghez megyek. :)


Mikor megkaptam a bizonyítványt az első lehetőségre azt mondtam, hogy oké, csináljuk. Ez azt jelenti, hogy a suli után 1 héttel már dolgoztam.


Nem volt jó, bár nem sori meló volt, hanem volt kis fejvakarás is közben, de bárki megtudta csinálni. Mivel úgy álltam hozzá, ahogy, kreatív voltam, ötleteltem, előléptettek és átkerültem egy másik részlegre. Ott is hajtottam, csináltam, gondolkodtam, fejlődtem és kaptam egy másik pozíciót.


Tehát a jelenlegi munkahelyemen másodjára kerültem feljebb 1,5 év alatt. Mostanában nézek új munkákat, és örömmel konstatálom, hogy bizony a HR-esek visszahívnak.


Fizuban ez úgy néz ki egyébként, hogy nettó 110 körül indultam, most 170-180 attól függően, hogy kell-e bent maradnom, vagy nem. Így én nagyjából elégedett vagyok 22 évesen, és gyűjtögetek az egyetemre. :)


Ha van ilyen affinitásod, akkor egyértelmű, hogy gyár. Bár az sem mindegy, hogy milyen a vállalati kultúra, mit gyárt, és te mit tudsz.

2015. okt. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!