Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ti mit választanátok?

Ti mit választanátok?

Figyelt kérdés

Kvázi van egy érettségim, és egy olyan szakmám, ami nem érdekel, nem tudnék benne dolgozni.


Egyik verzió: Engem elsősorban az áruszállítás érdekel, viszont színtévesztő vagyok, tehát ezek közül is csak az ilyen furgonos, B kategóriás jogsival végezhetőre tudok gondolni, amiből meg ugye kevés van, és ami van is, az a nagy kínálat miatt nem feltétlenül stabil(B-s jogsival bárkit találnak, ha nem tetszik nekem a dolog...)

Szóval körülbelül nulla tapasztalattal legyen ez a bizonytalanság+próbálkozás.


Másik verzió: Ismerősöm kb. 5 hónap múlva költözik ki Németországba, ahol már meg van csinálva a helye/helyünk, és örülne, ha mennék...viszont angolul tudok, németül nem.

Ez az 5 hónap én véleményem szerint elegendő lenne arra, hogy megtanuljak olyan alapdolgokat, hogy meg tudjam értetni magam, egyébként is ilyen gyári munka lenne valószínűleg, nem kell nagy valamire gondolni. Viszont közben igyekszek tanulni a nyelvet, tapasztalatot szerezni, és ha lehetőségem lenne, akkor ott is keresnék valamilyen furgonos állást.


2015. szept. 30. 12:03
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!