Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » SOS! Önéletrajz? Mit, hogyan stb?

SOS! Önéletrajz? Mit, hogyan stb?

Figyelt kérdés

Mit ne írjunk bele a szakmai önéletrajzba,hogy behívjanak vagy egyáltalán visszaírjanak?

Jobb inkább hülyének látszani?

Mindenki véleménye érdekel!



#önéletrajz #ne írjuk bele #behívjanak
2015. okt. 2. 20:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
72%

legalább annyit leírhattál volna, hogy kb miről van szó, mennyire felelsz meg...


ilyen kérdéssel a jobb inkább hülyének lenni rész tuti menni fog :)

2015. okt. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Ha tudnál értelmezni akkor nem kérdeznél ilyen baromságot!

Szerinted ha valaki hülyének akar látszani akkor az hülye alapból?

Arra gondoltam,hogy kihagyjam-e belőle,hogy saját vállalkozásom volt és tudok önállóan is dolgozni vagy beleírjam?

Mivel eddig beleírtam és inkább a hülyéket választották mindig helyettem.

2015. okt. 2. 21:01
 3/16 anonim ***** válasza:
81%

ha tudnál kérdezni, akkor kb legalább az állást leírnád, mert nagyon nem mindegy, hogy operátornak jelentkezel egy gyárba, vagy üzletkötőnek, az egyiknél előny a vállalkozás, a másiknál nem feltétlen...


És igen, attól, hogy mit hiszel magadról, a kérdésed alapján máris hülyének látszol, így erre nem kell gyúrnod az tuti :P

2015. okt. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
78%
Ne haragudj, de tényleg nincs mire felháborodnod ha hülyének néznek, amikor egy értelmes kérdést sem sikerül feltenned.
2015. okt. 3. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
83%

kérdező szövegértése 0.


Elég sokat felvételiztetek embereket, és mostanra elmondhatom, hogy téged nem azért nem vettek fel, mert mindig a hülyébbeket választották helyetted.

2015. okt. 3. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Ha te sokat felvételiztetsz akkor már értek mindent :(

Egyébként meg természetesen itt írogatnál :) Hahaha

2015. okt. 3. 08:22
 7/16 anonim ***** válasza:
84%

Ha megnézed a technikai topicokat, akkor egy csomó mérnök irogat itt, a gazdaságiban teljesen valid könyvelői válaszokat lehet kapni, miért gondolják az emberek, hogy ide csak full kretének járnak, mint te? :)


De, hogy lásd kivel van dolgod, felteszem neked a kérdést:

"Sziasztok, 5 éves munkatapasztalatom van és OKJ-s vizsgám birka göndörítésből. Az elmúlt 3 évben a saját vállalkozásom vittem, most viszont jelentkeztem a Birka Gyárba bodorítónak. Szerintetek írjam be a saját vállalkozást az életrajzomba, vagy inkább csak annyit, hogy birka göndörítéssel foglalkoztam?"

2015. okt. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Látom neked ez a lételemed,hogy beugass másoknak!

Ha ez elégít ki akkor csináld de ne akarj másnak látszani mint ami vagy! :)))

2015. okt. 3. 09:04
 9/16 anonim ***** válasza:
86%

"Mit ne írjunk bele a szakmai önéletrajzba,hogy behívjanak vagy egyáltalán visszaírjanak?

Jobb inkább hülyének látszani?"


"de ne akarj másnak látszani mint ami vagy!"



Akkor ezt meg is válaszoltad ;)

2015. okt. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
86%
Nem az a 81%-os vagyok, aki eddig válaszolgatott, de teljesen igazat kell adnom neki, Kedves Kérdező, te full kretén vagy...
2015. okt. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!