Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » SOS! Önéletrajz? Mit, hogyan stb?

SOS! Önéletrajz? Mit, hogyan stb?

Figyelt kérdés

Mit ne írjunk bele a szakmai önéletrajzba,hogy behívjanak vagy egyáltalán visszaírjanak?

Jobb inkább hülyének látszani?

Mindenki véleménye érdekel!



#önéletrajz #ne írjuk bele #behívjanak
2015. okt. 2. 20:14
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Kretén ám a mamád!
2015. okt. 3. 13:18
 12/16 anonim ***** válasza:
83%
"Jobb inkább hülyének látszani? " Nagyon nem kell küzdened ezért, menni fog ez neked.
2015. okt. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
75%

Még mindig nem érted igaz?


A probléma azzal van, hogy feltettél egy "mennyi? harminc" típusú kérdést. Ha egy kicsit kifejtetted volna, hogy mi is a szitu, és miért akarod letagadni amid van, miért akarsz hülyének látszani, hogy egyáltalán milyen állásra jelentkeztél, milyen terület, akkor lehetne segíteni neked, az gondolom még magadtól is menni fog, hogy mást kell egy portás életrajzában domborítani és mást egy irodistáéban. Erre viszont nem vagy hajlandó, inkább csak puffogsz, hogy nem segít neked senki.


Most komolyan, mi a rákot tanácsoljanak, ha még a szektort és a pozíciót sem sikerült megnevezned?

2015. okt. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
66%

HR-es vagyok és én interjúztatom az embereket, illetve naponta rengeteg önéletrajz megfordul a kezeim között. De a kérdésed akkor is értelmetlen. Nem lehet általánosítani, részletesebb információkra van szükségünk ahhoz, hogy segíteni tudjunk.

Viszont a stílusod minősíthetetlen, nálam a szűrőn nem mennél tovább, nem sok cég akar ilyen embert alkalmazni. Az pedig méginnkább vicces, hogy hülyének akarsz tünni. Egy eset lehet a kivétel, hogy ha mondjuk informatikus vagy és közmunkára akarsz menni... Na akkor érdemes.

2015. okt. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
66%
Én nem vagyok HR-es, de vettem már részt kiválasztásban(személyes interjú). Ha valaki ilyen előadásmódban próbált volna felvételt nyerni, valószínűleg két mondat után megköszöntem volna a jelentkezését. És ne védekezz megint a "mindenki bánt, senki sem hajlandó válaszolni" dumával, hanem tedd fel normálisan a kérdést, javaslom, hogy új kérdésként, mert itt már valószínűleg nem várhatsz pozitív hozzáállást a potenciális válaszadók nagy részétől.
2015. okt. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Igen,elismerem,hogy nem szájbarágósan tettem fel a kérdést(hozzáteszem nem véletlenül).

Gondoltam csak az fog hozzászólni aki érdemben tud segíteni.

A kérdésből kitűnik,hogy olyan munkára jelentkeznék ahol nem főnök lennék(eddig az voltam).


Egyébként nem ilyen vagyok alapból,de nincs az az ember aki eltűrné ha kapásból lekreténezik,leidiótázzák stb.

Legalábbis én nem tűröm ,főleg ha kitűnik,hogy tényleg csak azért ír,hogy élvezi a bosszantást.


Nem csak nálam van így.Sok kérdésnél olvastam és olvasom,hogy csak és kizárólag azért írnak,hogy a kérdezővel vagy ha már vele nem lehet akkor valamelyik másik válaszolóval vitázzanak alázzák egymást.

Régebben ez egy normális fórum volt,most meg tele van idétlenebbnél idétlenebb emberekkel.


És nem gondolnám,hogy nekem kellett volna magam meghúzni mint egy kisegérnek ha támadnak és szidalmaznak olyan arc nélküli hozzászólók akik csak szidni tudnak.

Szerintem az vessen rám követ aki ezt hagyná,annak megengedem:)


Köszi a válaszokat:)

2015. okt. 4. 06:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!