Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mire figyeljek biztosítói...

Mire figyeljek biztosítói állásnál?

Figyelt kérdés

Ez egy telefonos cég, és telefonon keresztül kell biztosítást kötni azzal, aki felhívok.

Nincs kikötés, hogy kell saját telefon/laptop/autó. Egy iroda van, ahol sokan vannak, és egymás mellett kell telefonálni.


Az a lényege, hogy jutalékos, mert ha nem kötsz biztosítást, akkor nem keresel jól, ha kötsz, akkor jól keresel.


Mennyi szerintetek ennek az állásnak az alja fizetés?

6órás, szóval még az egészségügyi biztosításom sem lenne fedezve...de jó lenne már valami munka. Elvállaljam, és mellette keressek más munkát is?


2015. okt. 5. 18:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

"Mire figyeljek biztosítói állásnál?"


Hogy minél messzebbre elkerüld.

2015. okt. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha hat órába lennél bejelentve,úgy már fizetni fogják a tb-t.Ez nagyon sok helyen kb. br. 80000ft/ hó,nettóba 52000 körül van.

Ha vállalod,készülj fel,hogy nehéz lesz teljesíteni a kért tervszámot,de talán a közmunkánál lehet ez is jobb.Max felállsz és otthagyod ha annyira nem jön be,nem vesztesz semmit.

2015. okt. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És kb. mennyit lehet keresni ezzel? Mert a bejárás elég sokba lenne (nem abba a városban lakok, hanem 20 km-rel arrébb, és távolsági busszal kell járni). És kiszámoltam, hogy ha kb. 50.000 Ft a fix, és mondjuk senki nem köt velem biztosítást, így nincs jutalék, akkor minden elmegy a bejárásra meg a kajára, mer a bejárás 30.000 Ft, (a havi bérlet), és a maradék 20.000 Mondjuk kaja, stb. ilyenek :(
2015. okt. 5. 20:44
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia.

Szerintem ne menj bele. 20-kmre laksz a cégtől, napi 40km, elég sok...

Telefonon kötni biztosítást elég nehéz, még személyesen is.

Ne vállald el, inkább keress fix 8 órás munkát, még a minimálbér is jobb!

Amúgy, a telefonon kötött biztosítások utáni jutalékokból sokat nem lehet keresni. Amit lehet telefonon kötni az lakás, kötelező, casco..ezeknek meg nem nagy a jutaléka.

Remélem segíthettem.

Üdv.

2015. okt. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Így már én is meggondolnám...azt nem tudom,mennyi lehet a jutalék,de úgy tudom, a jutalékot és a fixet is akkor kapod meg,ha egy minimális tervszámot teljesíthetsz,tehát úgy,hogy nem kötsz semmit,max.egy hónapot maradhatsz szerintem.

De talán még így is azt mondanám, hogy a söprögetésnél,meki,tescós munkánál még egy fokkal mindig jobb.

2015. okt. 7. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!