Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Dolgozott valaki a Claire's-né...

Dolgozott valaki a Claire's-nél? Lenne néhány kérdésem

Figyelt kérdés

Szóval leadtam az önéletrajzomat a Claire's-nél az egyik áruházban. Azt mondta a lány, hogy 10-20 órára keresnek embereket, és majd 2 hét múlva lesz csoportos állásinterjú.

Arra lennék kíváncsi, hogy

-a csoportos állásinterjún miket fognak kérdezni? Hogy zajlik egyáltalán?

-a fizetés mennyi? Kérdeztem a lányt, de nem akart róla beszélni...fix+jutalék/jutalék?

-milyen a munka maga? Tudom, hogy eladói, de mégis...sajnos kereskedelmi tapasztalatom nincs, de tudom, hogy vannak olyan üzletek, ahol az eladóknak folyamatosan "pörögnie" kell-akkor is, ha nincs vevő-, stb. Ez a hely is ilyen, vagy normálisak a beosztottakkal?

-olvastam a neten az egyik hirdetésükben, hogy lesznek majd csoportos tréningek, stb. Ezek kötelezőek? Pláne, mivel csak heti 10, esetleg 20 órára keresnek embert.


Köszönöm a válaszokat előre is:)



2015. okt. 7. 18:45
 1/5 anonim ***** válasza:
93%

Ez biztos? Heti 10-20 óra? Ez még zsebpénznek is kevés egy iskolás gyereknek..

Csoportos interjú mindenhol máshogyan zajlik. Alapvetően rólad kérdezősködnek és szituációs gyakorlatokat kell csinálni (nem mindenhol), vagy tesztet kell kitölteni.

2015. okt. 7. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen, heti 10-20 óra. Ahogy elnézem az álláshirdetéseiket mindenhová így keresnek eladókat...

Köszönöm 1-es, és továbbra is várom a tapasztalatokat, válaszokat!:)

2015. okt. 16. 19:27
 3/5 anonim ***** válasza:

Régi a kérdés de érdekelne hogy milyen volt az interjú, miket kellett csinálni?

Én most adtam be hozzájuk, megkérdeztem mennyi a fizu mert nem mindegy hogy 20 órát vállalok vagy keresek mást. 1000FT/óra a bér, szóval havi 80.e a 20 órás. Az nagyon korrekt meg is lepődtem..

2016. máj. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Szia! Nem hívtak vissza csoportos interjúra. de egy másik Claire's-nél is érdeklődtem, ott azt mondták, hogy kb. 400-600 ft/óra, teljesítménytől függően.

Ezen az 1000Ft/órán amit írtál, én is meglepődtem. Szerintem rászámolják a jutalékot az alapra, és így jött ki az 1000 ft.

Mindenesetre sok sikert! Majd írd meg, hogy mi lett:) (ha igaz, újra próbálkoznék náluk, hátha azóta emelkedtek a fizuk)

2016. máj. 30. 18:00
 5/5 anonim ***** válasza:
Az 1000 Ft/óra az a bruttó, kedveseim! :)
2017. jan. 21. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!