Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit tettél mostanában azért,...

Mit tettél mostanában azért, hogy előrébb jussál?

Figyelt kérdés
Az emberek nagyja sír, hogy semmi kilátás ebben az országban meg stb. Mégis ismerek jó pár embert, akik hajtottak, és jó munkájuk van.
2015. okt. 9. 18:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
80%
Megdugtam a főnökasszonyt.
2015. okt. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
87%
Idén eddig átlagban minden hónapban elolvastam egy könyvet amivel a szakmai ismereteimet bővítettem. Nem kellett költenem, könyvtárból hoztam ki őket vagy a netről töltöttem le. Pont a héten kezdtem a cégen belül egy új munkakörben, kb. 80%-ban annak köszönhetően amit a könyvekből kiolvastam.
2015. okt. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
44%
Megdugattam magamat a főnökasszonnyal.
2015. okt. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
72%
Én meg ismerek olyanokat, akik hajtottak, de nem jutottak előre, illetve olyanokat, akik nem hajtottak, de sokkal jobban élnek.
2015. okt. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
88%
Meló mellett egy kicsit felfrissítettem az elektronikai tudásom, jövőre tervezek elkészíteni egy prototípust. Már érdeklődtem több cégnél, hogy mennyiért csinálják meg a NYÁK-ot/alu házat a termékhez. Magát az elektronikát/NYÁK-ot én tervezem és programozom. Ha minden jó megy, március felé elkezdem gyártani/gyártatni.
2015. okt. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Sűrűn frissítem a linkedin profilom :D
2015. okt. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
26%
semmit mert nem vagyok arra képes, hogy nyalizzak...meg jópofizzak
2015. okt. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
75%
Ki mondta, hogy nyalizni kell?
2015. okt. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Nem nyalizasra gondoltam, ugy altalaban inkabb. Van aki azzal jut elorebb, van aki massal. En inkabb olyanokkal beszeltem, akik kepeztek magukat, es utana tudtak munkahelyet valtani, jobb helyre
2015. okt. 9. 23:43
 10/18 anonim ***** válasza:

Ezért nem haladnak sokan előre, mert ők csak "nyalizásként" tudják elképzelni.


Én dolgoztam egy évet szakmában, jelenleg meg diplomamunkát készítek. Ha végzek jó esélyem van visszamenni, ha mégsem, akkor is lesz már szakmai tapasztalatom.

2015. okt. 11. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!