Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit tettél mostanában azért,...

Mit tettél mostanában azért, hogy előrébb jussál?

Figyelt kérdés
Az emberek nagyja sír, hogy semmi kilátás ebben az országban meg stb. Mégis ismerek jó pár embert, akik hajtottak, és jó munkájuk van.
2015. okt. 9. 18:59
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

minden nap olvasok tanulok újat, imádok elsajátítani újdonságokat. Szakmai blogokat, cikkeket, könyveket olvasok. Angol nyelven. Szeretek jó munkát kiadni kezeim közül, becsülettel dolgozni. Főnökeim mindig pozitívan viszonyultak hozzám.


Alig volt rendes munkahelyem, szakmámban pár hónap. Életemben nem kerestem 100e felett. Nincs diplomám. 25f

2015. okt. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Nem lepodtem meg, hogy sok ertelmes valasz nem jott.
2015. okt. 15. 22:53
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Határidőre, jó minőségben megcsináltam minden munkát. :)
2015. okt. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
41%

Milyen értelmes válaszokat vársz. A legértelmesebb a 4.-s volt, jól összefoglalta a lehetőségeket. Nekem van diplomán, szakmai tapasztalatom, nyelvtudásom és mégsem kellek sehova, sokat ismerek aki nyalással, láb széttevéssel sokkal előrébb tart, nekik nem kell tapasztalat stb.

Lehet vitatni amit írtam de ez az ország sajnos így működik.

Képezni magad, ugyan mivé? Szerinted ahol végzettség nélkül töltenek be magas pozíciókat csupán rokonsági/baráti alapon ott mit ér egy OKJ.

És nem lehet mindenki sztár informatikus (sajnos).

2015. okt. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Például mint az utolsó kettő... Érdekes, olyan komment nem sok jött, inkább mindenki csak azon sír, hogy itt $zopni kell az előrejutásért.
2015. okt. 16. 18:38
 16/18 anonim ***** válasza:

Kb. heti 60 órát dolgozom, mellette rengeteg szakirodalmat olvasok, képzem magam, harmadik idegen nyelvet tanulom és így is jut időm szórakozásra.

Nem értem, hogy sokaknak miért "nincs idejük" heti 40 órás munkaviszony mellett szinte semmire.

2015. okt. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
58%
Utolso: hany gyereket nevelsz? Napi hany orat utazol? Haztartas? Fõzés, mosas, bevasarlas stb mikor intézed?
2015. okt. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Szerencsére nem vagyok még abban a korban, hogy gyerekek legyenek körülöttem. Utazás elhanyagolható, főzni szeretek, de ha nincs időm/kedvem, akkor rendelek/lemegyek valahova enni/nem eszek főtt kaját.

Nagybevásárlást legfeljebb online csinálok és házhoz is szállítják, kisebb bevásárlás meg nem tart 20 percnél tovább.


A "nincs ideje semmire" kijelentést leginkább a saját korosztályomra értettem, nem családosokra.

2015. okt. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!