Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek is felpörgött a...

Szerintetek is felpörgött a munkaerőpiac, mintha mostanában elég sok lenne az álláslehetőség és kapkodnak az ember után?

Figyelt kérdés

Mostanában egyre több telefonhívásom van munkalehetőségekkel kapcsolatban. Eddig nem nagyon volt, jó eddig is könnyen el tudtam helyezkedni, de most olyan helyekről hívnak fel ahova régen beadtam már az önéletrajzom és akkor leráztak. Meg szinte ott könyörögnek h ha én nem tudok menni akkor legalább ajánljak vkit :D

Ti is észrevettétek ezt?


2015. okt. 3. 18:02
 1/6 anonim ***** válasza:

részben, de te milyen szektorba vagy?

én elektronika elektrotechnak területen mozgok, igaz 160-at senki nem fizetne, de 140et se bejárással...

ráadásul keletitől messze van...

2015. okt. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

informatika,

most épp 300nettónál tartok, de lehet váltani kéne jobbra annyian hivogatnak..

2015. okt. 3. 21:22
 3/6 anonim ***** válasza:
Informatikában 100%, h pörög a piac de humán szakterületen nem...
2015. okt. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
IT-ben abszolút. Úgy tűnik kezd hatással lenni az, hogy az ismerőseim kb 70%-a már külföldre ment, és itthon egyre kevesebben maradnak.
2015. okt. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ennek örülünk, mert egyre több pénzt lehet kérni :P
2015. okt. 7. 18:25
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is örülök, hogy sokan kimentek és ilyen hiány van. :)

Szeretek Magyarorszagon élni és nem érdekel ha kevesebbet keresek, mint amit külföldön lehetne. Szerencsere az IT szakmaban dolgozoknak itthon se kell nyomorogni.

2015. okt. 10. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!