Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ezek közül melyik a legjobb?...

Ezek közül melyik a legjobb? Illetve mik a fizetés sávok?

Figyelt kérdés

Sokat gondolkodtam de nem jutottam dűlőre .Tudom hogy van közte 1-2 ami eltér egymástól,de érdekel.

1:pénzügy és számvitel vagy gazdálkodás és menedzsment vagy nemzetközi gazdálkodás. (Melyikhez mennyire kell a matek)

2:építész/építő mérnök (melyik a jobb)

3:gépészmérnök

4:fogorvos

5:rendőrtiszt



2015. okt. 16. 15:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Az utolsó kivételével mindegyik jó, de ha én most választhatnék fogorvos lennék.
2015. okt. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

1: Mikro-makroökonómia, statisztika, analízis, pénzügy-számvitel mindegyiknél van, komolyabb matek nem jellemző.


2: Építőmérnök jelenleg jobb, mert a pályakezdő építészek munkát sem találnak.


3: Ez mindig keresett.


4: Szintén.


5: Személyesen nem ismerek rendőrtisztet, de feltételezem, hogy nem fizetik őket túl jól.

2015. okt. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
55%

A rendőröknek most emelték meg a fizetésüket, merem állítani, hogy a felsoroltak közül ők keresnek a legjobban (persze függ attól h egy kezdő fogorvosnak mennyi páciense van), viszont ehhez kell az elhivatottság, ha pedig ennyi közül hezitálsz, lehet nem ez a pálya a megfelelő neked.

Egyébként itt a jogot nyomják keményen, matek szerintem sehol nincs.

2015. okt. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A rendőrtiszt nem keres jól? Oooké, a jelenlegi hszt szerint majdnem 250 ezret visznek haza.
2015. okt. 18. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igazad van, én kevesebbre tippeltem volna, ettől függetlenül a többivel lehet többet is keresni, míg ez (gondolom) fix.
2015. okt. 18. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
A 250 kb alap, vagy csak a nyelvvizsgák vannak benne, amiért elég jelentőst pénzt fizet a rendőrség. Erre jönnek még rá az egyéb pótlékok, meg bónuszok, és ahogy telnek az évek a fizetés is úgy nő...
2015. okt. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mi a véleményetek a vám és pénzügyőr-ről mint tiszt?
2015. okt. 28. 12:03
 8/8 szonata ***** válasza:
Egymástól nagyon eltérő "szakmákat" soroltál fel. Azt gondolom,hogy a várható jövedelem a motivációd és nem az,hogy a te mire vagy, leszel képes.
2016. szept. 29. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!